۱۷ / ۱۲ / ۱۳۹۹
فرماندار یچناران

عدم کفایت منابع چناران برای جهش و تحول این شهر

کلام تازه | فرماندار شهرستان چناران کفت: منابع چناران برای جهش و تحول شهرکفایت نمی کند و به اعتبارات کلان ملی نیازمند هستیم.

جلسه مشترک حل ریشه ای مشکلات شهر چناران در روز یکشنبه با حضور امامی نماینده مردم چناران، گلبهار، گلمکان و طرقبه شاندیز درمجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر و شهردار چناران در محل دفتر فرماندار تشکیل شد که اعضای شورای شهر و شهردار عمده مشکلات شهرستان را بیان نموده و فرماندار نیز با بررسی مشکلات و معضلات شهری بیان شده به ارائه راهکار پرداخت.

انصاری با اشاره به هدف تشکیل این جلسه، خطاب به اعضای شورای شهر و شهردار اظهار کرد: بایستی مسائل و مشکلات چناران به جد مورد پیگیری قرار گرفته، برنامه ها و طرح ها به مرحله اجرا رسیده و برای توسعه شهرستان اقدامات ویژه ای صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات مردم و ساماندهی امور شهر تلاش های مناسبی صورت گرفته اما با توجه به حجم نیازها و مطالبات مردم شایسته است پیگیری های شهردار و شورای شهر بالاخص در حوزه سدمعبر، ساخت و ساز غیر مجاز، احداث ایستگاه مترو، تسریع در اتمام عملیات میدان اصلی شهر بنام سردار سپهبد شهید سلیمانی، حل مشکلات شهرک ها، ساماندهی معابر شهری، حل مشکل راه دسترسی به بهشت زینب و … به طور مستمر باشد.


با کلام تازه در تلگرام به روز باشید


فرماندار با تاکید بر لزوم همدلی و همکاری با نماینده مردم در مجلس برای توسعه شهر و پیشبرد امور شهری، خدمات رسانی موثر، ایفای نقش با تغییر دیدگاهها و برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت در راستای آبادی چناران و روستاها و همچنین جلب رضایت شهروندان و روستاوندان را خواستار شدند.

وی در پایان از مسئولین درخواست کرد: از ظرفیت و توانمندی نماینده مردم در مجلس برای جذب اعتبارات ویژه از دولت استفاده نمایند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند