رعایت پروتکل های بهداشتی توسط سازمان ها و نظامات

سند تحول قضایی باید سرلوحه اقدامات قضات و کارکنان مجموعه قضایی استان قرار گیرد

کلام تازه | رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: سند تحول قضایی باید در رأس امور مجموعه قضایی قرار گیرد.

به گزارش کلام تازه، غلامعلی صادقی در نشست هم اندیشی با موضوع سند تحول قضایی که با حضور معاون راهبردی قوه قضائیه در مجتمع قضایی ولایت مشهد برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌های عظیم این سند گفت: سند تحول قضایی باید در رأس امور مجموعه قضایی قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی افزود: سند تحول می‌تواند به مثابه موتور محرک دستگاه قضایی در دوران اخیر منشأ برکات فراوانی به نفع مردم و نظام باشد؛ چراکه در همین مدت کوتاه اجرای این سند علاوه بر ایجاد امیدواری در بین مردم، تلاش فراوانی نیز در راستای اجرای مفاد این سند به ویژه در مجموعه قضایی استان خراسان رضوی صورت پذیرفته که نتیجه برخی از این اقدامات از جمله در طرح موفق غربالگری زندانیان استان به استحضار افکار عمومی رسیده است.

آثار مثبت سند تحول قضایی

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی تبیین کرد: هم اکنون بخش عمده‌ای از مسائل مطرح در طرح تحول در حال اجرا توسط واحدهای قضایی است اما تأکید ما به مدیران حوزه‌های قضایی انطباق کلیه اقدامات حتی فعالیت‌های روزانه با سند تحول قضایی است تا جامعه از آثار مثبت آن بهره مند شود.


دنبال کننده کلام تازه در اینستاگرام باشید


غلامعلی صادقی با اشاره به ظرفیت های عظیم انسانی در استان خراسان رضوی افزود: اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان، فعالان عرصه های اجتماعی – فرهنگی و سایر نخبگان، فرهیختگان و دلسوزان جامعه می توانند در فرایند تحقق سند تحول قوه قضائیه در کنار ما باشند و ما از هر کمک فکری در این زمینه استقبال می کنیم.

غلامعلی صادقی خاطر نشان کرد: با تشکیل کمیته ویژه ای از مقامات و مسئولان، نظارت خوبی بر نحوه اجرای مفاد سند تحول صورت می پذیرد و در این فرایند سعی شده تمام بخشهای مجموعه قضایی استان به فراخور وظیفه و جایگاه سازمانی درگیر اجرای سند باشند که بحمدالله شاهد تحولات مثبت خوبی نیز در شاخص‌های ارائه خدمات حقوق و قضایی بوده ایم.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند