رجاء شهروندان و روستاوندان نهایتا محقق گردید

رجاء شهروندان و روستاوندان نهایتا محقق گردید

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | در متن ‌پیام امیر سلطانی آمده است؛ « رجاء شهروندان و روستاوندان نهایتا محقق گردید و گلبهار شهرستان شد. از آغاز به کار دولت یازدهم و پس از آن دوازدهم، مبدل شدن بخش گلبهار به شهرستان در کانون مطالبات اکید مردم و پیگیری مجدّانه مسئولین استانی و شهرستانی بوده است.

بخش گلبهار با دارا بودن ۲ دهستان، ۲ شهر، ۱۰۹ روستا و آبادی و جمعیتی بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر قطعا و یقینا ظرفیت و استحقاق این تحول عظیم را داشته است.

امید است با وجود پتانسیل های شگرف در حوزه‌های مختلف کشاورزی، دامداری، گردشگری و … و بهره‌برداری از ابر پروژه‌هایی همچون آزادراه و قطار شهری و همراهی مردم و همت مسئولین، گلبهار به الگویی کشوری برای شهرستان های جدید التاسیس بدل گردد.

در اینجا لازم می دانم مراتب قدردانی خود را از تمامی سروران ارجمند به ویژه جناب آقای دکتر دهقان عضو محترم حقوقدان شورای نگهبان و نماینده ادوار گذشته مردم شریف شهرستان‌های چناران و بینالود در مجلس شورای اسلامی، جناب آقای دکتر امامی نماینده پیگیر و محترم مردم شریف شهرستان‌های چناران و بینالود و اکنون گلبهار در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای مروج امام جمعه محترم سابق و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای غلامی امام جمعه محترم کنونی شهر گلبهار، جناب آقای مهندس انصاری فرماندار محترم شهرستان چناران، اعضای محترم کمیته تقسیمات کشوری و استانی وزارت کشور و اعضای محترم شورای تامین شهرستان که در مسیر این دگرسانی کلان گام‌های موثر و بی بدیلی برداشتند ابراز و دوام توفیقاتشان را درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند