راهپیمایی خودرویی

راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در چناران و گلبهار

کلام تازه | مراسم گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به صورت نمادین و رژه خودرویی در چناران و گلبهار برگزار شد.

به گزارش کلام تازه، با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ سلامت، صبح امروز راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در چناران و گلبهار به صورت نمادین و رژه خودرویی با حضور فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.


بیشتر بخوانید: تاکید بر برگزاری شکوهمند دهه فجر


امام جمعه شهرستان گلبهار در حاشیه برگزاری این رژه خودرویی در خصوص تغییر شیوه راهپیمایی امسال، گفت: یکی از جلوه‌های زیبای ملت ایران در صد سال اخیر، پیدا کردن راهکار در برابر تغییر شرایط، در حوزه جغرافیایی، عمومی جهان و تحمیل از طریق دشمن بوده است.


گزارش تصویری را اینجا ببینید


جواد غلامی افزود: اتحاد و همبستگی ملت ایران همانند جریان آبی است که هیچ مانعی نمی‌تواند او را از حرکت بازدارد؛ علاوه براین  جریان انقلاب اسلامی موانع را دور می‌زنند و از بین می‌برند.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن ماه امسال با حضور خانواده‌ها و شهروندان بسیار با نشاط و پر امید برگزار شد و  حتی پیش بینی می‌شود با اتمام و ریشه کن شدن این ویروس ملموس، این روند در سال‌های آتی تکرار شود؛ زیرا تاثیرگذاری و انتقال پیام این رژه خودرویی و موتوری برای جوانان ما دوچندان شد و پیام انقلاب اسلامی را به خوبی دریافت کردند.


کانال خبری کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


گفتنی است این رژه خودرویی و موتوری با حضور ارگان‌ها و شهروندان در سطح شهر به حرکت در آمد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند