۱۷ / ۱۲ / ۱۳۹۹
رئیس ستاد دهه فجر و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های چناران و گلبهار

جزئیات نحوه برگزاری راهپیمایی رژه خودرویی در چناران و گلبهار

کلام تازه | رئیس ستاد دهه فجر و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های چناران و گلبهار گفت: ۲۲ بهمن امسال با توجه به شیوع کرونا برگزاری راهپیمایی تلفیقی و به صورت رژه خودروهای شخصی و موتورسواران و با استفاده از نمادهای انقلابی پیشنهاد و تایید شده است.

به گزارش کلام تازه، حسین عباسی پیامی در خصوص نحوه شروع و برگزاری مراسم راهپیمایی دهه فجر به ادارات منتشر کرد.

وی اعلام کرد: برنامه های امسال دهه فجر و به ویژه یوم الله ۲۲ بهمن با در نظر گرفتن محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا برگزار می‌شود.

عباسی اذعان کرد:۲۲ بهمن امسال با توجه به شیوع کرونا برگزاری راهپیمایی تلفیقی و به صورت رژه خودروهای شخصی و موتورسواران و با استفاده از نمادهای انقلابی پیشنهاد و تایید شده است.

خانواده‌ها در داخل خودروها به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی همراه با موتورسواران با استفاده از نمادهای انقلابی در مسیرها حرکت خواهند کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاورد‌ها و کارآمدی انقلاب و نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف است.
برنامه‌های انقلابی در دهه فجر به دلیل کرونا تعطیل نمی‌ شود، همه گیری ویروس کرونا موجب شده تا تغییراتی در نحوه اجرای برنامه‌ها با توجه به مقتضیات زمان صورت گیرد.

مراسم بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری بر اساس سلامت‌ محوری و رعایت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا می شود.

شعار اصلی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله فجر سال جاری عبارت خواهد بود «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار»

در این راستا ۲۰ کارگروه تخصصی در سطح شهرستانهای چناران و گلبهار برای اجرای بهتر برنامه های دهه مبارک فجر تشکیل شده است.

تبلیغات و فضاسازی‌ توسط شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و دستگاه‌های موجود در شهرستان انجام خواهد شد.

برنامه های محوری ایام الله دهه فجر و با پاسداشت انقلاب اسلامی در روز ۱۲ بهمن با نواختن گلبانگ انقلاب با برگزاری ویژه برنامه سالروز ورود حضرت امام (ره) به میهن در مدارس محوری بانواختن زنگ انقلاب، دیدار مسوولین و فرماندهان نظامی و انتظامی با ائمه جمعه شهرستان، اجرای مسابقه ورزشی و فرهنگی درفضای مجازی در رده های سنی مختلف، دیدار با خانواده معظم شهدا آغاز خواهد شد.

از ویژگی‌های ایام الله دهه فجر سال جاری تقارن آن با ایام ولادت با سعادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) است.

برنامه های امسال دهه فجر و به ویژه یوم الله ۲۲ بهمن با در نظر گرفتن محدودیت های ناشی از شیوع کرونا برگزار می شود.

۲۲ بهمن امسال با توجه به شیوع کرونا برگزاری راهپیمایی تلفیقی و به صورت رژه خودروهای شخصی و موتورسواران و با استفاده از نمادهای انقلابی پیشنهاد و تایید شده است.

خانواده ها در داخل خودروها به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی همراه با موتورسواران با استفاده از نمادهای انقلابی در مسیرها حرکت خواهند کرد.

لذاضمن تبریک ایام الله دهه فجر از همکاری و مساعدت‌های ائمه جمعه شهرستانهای چناران و گلبهار و گلمکان نماینده محترم شهرستان درمجلس شورای اسلامی، فرمانداران شهرستان‌های چناران و گلبهار، روسای دادگستری و دادستان‌های شهرستان چناران و گلبهار، فرماندهان سپاه ونیروی انتظامی و بویژه دبیران ستاد دهه فجرشهرستان چناران و گلبهار آقایان شمشادی و خمر و همه مسولین و روسای ادارات که دربرنامه‌ریزی هرچه بهتر برگزار شدن مراسمات، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر را یاری نمودند تقدیر و تشکر می نمایم.

حسین عباسی
رئیس ستاد دهه فجر و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های چناران و گلبهار

منبع
روابط عمومی ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان چناران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند