رادکان قابلیت‌های شهر شدن را دارد

کلام تازه | نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی گفت: رادکان مولفه‌ها و بسترهای خوبی برای پیشرفت و توسعه داشته و ظرفیت شهر شدن را نیز در خود دارد.

به گزارش کلام تازه، نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی، در جشن ارتقا رادکان به بخش و معارفه بخشدار این منطقه، گفت: رهبر انقلاب، پس از گذشت ۴۲ سال از انقلاب اسلامی، بیانیه دوم انقلاب مبنی بر نگاه بر گذشته و امید به آینده را برای ادامه انقلاب ترسیم کردند.

از برکات انقلاب غافل نشویم

حسین امامی افزود: با وجود تمام کاستی‌ها و مشکلات کشور نباید از برکات و دستاوردهای انقلاب غافل شد و باید این برکات و دستاوردهای انقلاب را به نسل جدید منتقل کنیم.


بیشتر بخوانید: تاکید استاندار خراسان رضوی بر جمع‌آوری معتادان متجاهر


وی در ادامه به تشریح ۳ دستاورد انقلاب پرداخته و خاطر نشان کرد: اولین برکت انقلاب، تزریق معنویت در کشور می‌باشد، استقرار دموکراسی به معنای واقعی کلمه یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب است؛ بدین معنا که صفر تا صد مسئولین کشور توسط مردم انتخاب می‌شوند و شکست هیمنه پوشالی آمریکا و به ذلت کشاندن این کشور یکی از دستاوردهای مهم انقلاب است.

تزریق معنویت انقلاب

امامی با اشاره به صدر اسلام و روایات پیامبر اسلام’ ص’ تبیین کرد: در همان اوایل انقلاب، امام خمینی’ره’ از به ذلت کشاندن دشمنان انقلاب با صلابت تمام سخن گفت و عده‌ای این حرف امام را ناشدنی دانستند و اما امروز به این دستاورد رسیدیم.

وی با بیان اینکه فرمانداران، شوراها و استانداران برای ارتقای دهستان‌ها و روستاها تلاش‌های بسیاری انجام داده‌اند، تصریح کرد: بستر توسعه در رادکان فراهم است و با معارفه بخشدار، ظرفیت ویژه‌ای به این منطقه افزوده می‌شود و ما نیز برای ادامه مسیر با بخشدار این منطقه همراه هستیم.

رادکان مولفه‌ها و بسترهای آماده‌ای دارد که این مزیت منطقه است

نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی، مولفه‌های توسعه رادکان را این‌گونه برشمرد: وجود امام‌زاده در رادکان یکی از بسترهای توسعه این منطقه است؛ باید این مولفه را به خوبی معرفی کرد.

رادکان یکی از ۴ محور مهم استان خراسان در هزار سال گذشته

وی دومین مولفه رادکان را آثار تاریخی و باستانی این منطقه دانست و تشریح کرد: یکی از ۴ مرکز و محور مهم در هزار سال گذشته در خراسان بوده است.


کانال خبری کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


امامی افزود: مولفه سوم رادکان، بومگردی این منطقه و خطه است که بایستی به خوبی و با قدرت معرفی شود.

وی اذعان کرد: محصولات ویژه این منطقه از جمله بستنی و توت فرنگی از دیگر مولفه‌های توسعه رادکان است که بایستی به خوبی معرفی و از آن استفاده شود.

امامی ادامه داد: بخش شدن و رودخانه رادکان یکی دیگر از ظرفیت‌های مهم رادکان برای توسعه این منطقه است که باید به خوبی از آن بهره گرفت.

امامی تبیین کرد: وجود خاک شهید نورالله کاظمیان در این خطه یکی از بسترهای مهم توسعه رادکان بوده و بخشدار رادکان بایستی با روحیه جهادی و انقلابی خود این مولفه‌ها را به خوبی به نمایش بگذارد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند