۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۰
دیدار با فرماندهان بسیج ناحیه چناران و گلبهار

دیدار با فرماندهان بسیج ناحیه چناران و گلبهار

02:24۰

کلام تازه | حجت الاسلام غلامی امام جمعه گلبهار در دیدار با سرهنگ رجبی فرمانده مقاومت بسیج سپاه ناحیه چناران، ضمن تبریک و گرامیداشت روز بسیج گفت: گزارشات و اقدامات انجام شده توسط مجموعه بسیج بسیار خوشحال کننده است و از تلاش های شما و همکارانتان در شهرستان چناران و گلبهار تشکر می‌کنیم.

هومن گریوانی نیز ضمن تبریک هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب، از تلاش فرماندهی و مجموعه بسیجیان در شهرستان چناران و گلبهار در راستای حفظ و حراست از کیان مقدس انقلاب تقدیر و تشکر نمود.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران گلبهار در این دیدار و همچنین در دیدار با سرهنگ عاملی فرمانده حوزه بسیج مالک اشتر گلبهار به همکاری خوب بسیج با شرکت عمران گلبهار اشاره کرد و گفت: مجموعه بسیج همیشه در اجرای برنامه های مختلف بصورت جهادی در کنار شرکت عمران بوده است و به تازگی در اجرای طرح های ضدعفونی مجتمع های مسکونی، توزیع اقلام معیشتی و همچنین توزیع ماسک های بهداشتی در سطح گلبهار بسیار خوب عمل کرده اند و شرکت عمران را در این مهم یاری نموده اند.

گفتنی است در پایان این دیدارها، مجموعه شرکت عمران گلبهار با اهدای تابلو فرش از زحمات فرماندهان و مجموعه بسیج ناحیه چناران و گلبهار تقدیر و تشکر به عمل آورد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند