دستیابی به خدمات شهرداری الکترونیک گلبهار در آینده نزدیک

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | شهردار گلبهار در این دیدار گزارش کوتاهی از عملکرد شهرداری ارائه داد و بیان کرد: برای اولین بار در تاریخ شهرداری گلبهار، کلیه حق و حقوقات نیروهای کارگری اعم از خدمات شهری و فضای سبز، پرداخت و بروزرسانی گردیده است.

سید ابوالفضل فاضلی حق پناه افزود: در این شرایط کرونایی، نیروهای زحمتکش خدمات شهری و فضای سبز، از جان مایه می‌گذارند و خدمت صادقانه و مضاعفی را به انجام می‌رسانند، بنابراین ضرورت داشت که ضمن تقدیر از عملکرد آنها، نسبت به پرداخت مطالباتشان اقدام موثری صورت بگیرد که البته این امر مهم نیز محقق گردید .

وی افزود: هدف مجموعه شهرداری گلبهار، خدمت به مردم شریف می‌باشد و در راستای خدمتگذاری و استفاده از ظرفیت کارشناسی شهرداری، سومین اتوبوس بازسازی شده نیز رونمایی و در چرخه ناوگان حمل و نقل درون شهری قرار گرفت.

راه‌اندازی سامانه پیامکی شهرسازی و سیستم من کارت در حمل‌ونقل درون شهری

شهردار گلبهار با اشاره به توسعه زیرساختهای شهرداری الکترونیک بیان کرد: خدمات شهرداری گلبهار،  به سمت خدمات الکترونیک و غیرحضوری سوق داده شده و مردم عزیزمان در آینده نزدیک، بدون مراجعه به شهرداری، اکثر امور خود را از طریق سامانه‌های الکترونیک شهرداری، پیگیری خواهند کرد. راه‌اندازی سامانه پیامکی شهرسازی و نیز سیستم من کارت در حمل‌ونقل درون شهری از جمله این اقدامات می‌باشد.

فاضلی حق‌پناه به گزارش مالی و اداری شهرداری اشاره کرد و گفت: همشهریان گلبهار بهتر است با پرداخت به موقع عوارض نوسازی، پسماند و…. ما را در ارائه خدمات بهتر و قوی‌تر در سطح شهر، یاری نمایند و تقاضا داریم که همکاری مناسب را در پرداخت هزینه‌های شهرداری داشته باشند .

وی ادامه داد: در راستای شفاف سازی مالی اقدامات بسیار خوبی در این حوزه انجام پذیرفته است. به طوری که شهرداری گلبهار، جزو معدود شهرداری‌هایی است که می‌تواند تفریغ بودجه خود را به روز ارائه نماید و پیگیری و اجرای محکم قوانین و همچنین ضوابط و مقررات، از شاخص‌های این دوره شهرداری می‌باشد.

لازمه توسعه فرهنگ در شهر گلبهار

در ادامه این دیدار، امام جمعه گلبهار از زحمات و نیز گزارش شهردار گلبهار تقدیر نموده و بیان داشت: بی‌شک رعایت حرام و حلال و نظم باید در یک اداره و نهاد حاکم باشد. انضباط در یک محیط اداری، مدیریت صحیح را به دنبال دارد و جهان بر اساس نظم شکل گرفته است.

حجت الاسلام‌والمسلمین غلامی افزود: از شهردار گلبهار به جهت نظم دادن به مباحث مدیریت شهری و شهرداری تشکر می‌گردد. نگاه و نوع برخورد شهردار گلبهار که از ظرفیت داخلی استفاده می‌کند، صرفه‌جویی در بیت‌المال، راه‌اندازی کارگاه جهت تعمیر ناوگان حمل‌ونقل و سایر خدمات ارائه شده قابل تقدیر می‌باشد.

وی ادامه داد: مسئله حمل‌ونقل در داخل شهر گلبهار از موضوعاتی حیاتی و مهم می‌باشد که تلاش‌های زیادی نیز توسط شهرداری گلبهار  در این خصوص انجام شده است و انتظار می‌رود این روند افزایش خدمات همچنان پیگیری گردد.

امام جمعه گلبهار به لازمه توسعه فرهنگ در شهر گلبهار اشاره کرد و گفت: برای فرهنگ شهر باید کار های زیادی انجام پذیرد؛ به عنوان مثال شهروندان باید مکلف شوند حقوق شهرداری و شهر را بپردازند و نسبت به این مهم، احساس تکلیف کنند. دستیابی به این موضوع نیز با فرهنگ‌سازی محقق می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند