۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۰

دستگیری ۹ خرده فروش مواد مخدر در چناران

کلام تازه | فرمانده انتظامی شهرستان چناران از دستگیری ۹ خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده شهرستان و کشف بیش از یک کیلوگرم موادمخدر سنتی و صنعتی خبر داد.

سرهنگ “قربانعلی حیدرپور” در تشریح این خبر، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته طرح پاکسازی مناطق آلوده با هدف برخورد با توزیع‌کنندگان و خرده‌فروشان مواد افیونی در مناطق آلوده شهرستان، به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران افزود: در اجرای این طرح که با هماهنگی مقام قضایی و با استفاده از توان عملیاتی و انتظامی و رصد مجرمان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر صورت گرفت، علاوه بر پاکسازی دو منطقه آلوده اطراف شهر چناران، ۹خرده‌فروش و توزیع‌کننده مواد مخدر سنتی و صنعتی ( ۷مرد و ۲ زن ) شناسایی و دستگیر شدند.


بیشتر بخوانید: متهمان به سرقت سیم و کابل با شلیک گلوله پلیس زمین گیر شدند


وی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از محل اختفای متهمان، حدود نیم کیلوگرم انواع موادمخدر صنعتی و نیم کیلوگرم تریاک و شیره تریاک، آلات توزین و مبلغ قابل توجهی وجه نقد حاصل از فروش مواد افیونی کشف گردید.

“سرهنگ حیدرپور” با اشاره به پلمب دو لانه توزیع مواد مخدر در اجرای این طرح، از ادامه طرح پاکسازی و برخورد ضربتی با توزیع‌کنندگان موادمخدر و ابراز رضایت و استقبال مردم از آن خبر داد و از شهروندان خواست با همکاری اطلاعاتی خود، پلیس را در اجرای هرچه بهتر طرح های امنیتی و اجتماعی، یاری کنند.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند