درصدد جذب نیروی کارآمد هستیم

ظرف مدت ۲۰ روز مشکلات پست چناران و گلبهار را برطرف خواهیم کرد

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه – نگار طاهونچی | بر اساس پیام‌های مردمی رسیده، تعدادی از شهروندان چناران و گلبهار از تاخیر در ارسال و دریافت نامه‌ها و مرسوله‌های پستی در این شهرها ناراضی بودند که طی پیگیری‌های به‌عمل آمده، حسین شجری ضمن عذرخواهی از مردم چناران و گلبهار در پاسخ به شکایات مردمی در خصوص تاخیرات به وجود آمده در مرسولات پستی بیان کرد: توزیع پستی گلبهار و چناران در حال ساماندهی است و با توجه به این‌که توزیع مرسولات پستی به صورت تجمیع زیر نظر پیمانکار بخش خصوصی بوده و مدتی است که از اتمام قرارداد پیمانکار مربوطه می‌گذرد، لذا درصدد جذب نیروی کارآمد هستیم. 

وی با بیان این‌که به مردم شریف چناران و گلبهار این قول را می‌دهیم که مشکلات به وجود آمده را ظرف مدت ۲۰ روز برطرف خواهیم کرد، افزود: قصد داریم تا به صورت تفکیکی برای اداره پست چناران و گلبهار نیروی پیمانکار جذب کنیم و در راستای اخذ مجوز نیز مکاتباتی را با تهران انجام داده‌ایم. 

شجری همچنین گفت: مکان اداره پست گلبهار در بالای مسجد قرار گرفته که در صدد هستیم آن را به مکان مناسبتری انتقال دهیم و مشکلات را برطرف کنیم.


6 Comments

 1. سرابدی

  دروغ هنوز که درست نکردن چقدر دروغ میگید

   1. adminkalam

    درود. ما انتشار دهنده خبر هستیم و اگر رئیس اداره پست به قولشون عمل نکردن، مسئولیتش با خودشونه

 1. شهروند چنارانی

  سلام
  ما همچنان با تاخیر ارسال سفارش های پستی مون مشکل داریم. با توجه به افزایش هزینه های پست ، انتظار خدمات بهتری میره! نه اینکه خودمون مراجعه کنیم به اداره و دائما پیگیر سفارش هامون باشیم.
  لطفا پیگیری کنید
  چرا وعده ها محقق نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   1. adminkalam

    درود. حتما پیگیری می کنیم.

 1. فاطمه نوراني

  من یک ماهه ی خرید از دیجیکالا داشتم هنوز بدستم نرسیده وقتی کد رهگیری رو میزدم فقط هشت روز چناران بود به اداره پست چناران نزدیک ۲۰ بار زنگ زدم و کسی بر نمیداشت اخرشم که برداشتن گفتن بستتون برگشت خورده، این چه وضعیه 😡😡

   1. adminkalam

    سلام. این موضوع مربوط به چند روز پیش بوده؟

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند