۱۷ / ۱۲ / ۱۳۹۹

حل مشکلات گلبهار نیازمند اعتبارات و نگاه ملی مسئولان است

کلام تازه | در پی ارتقاء گلبهار به شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلبهار با مهدی دونده سرپرست فرمانداری شهرستان گلبهار دیدار و انتصاب ایشان را تبریک گفتند.

محمد حسین بابایی رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: ارتقاء گلبهار به شهرستان، استقرار فرمانداری و معرفی سرپرست فرمانداری را به مردم شریف شهرستان گلبهار تبریک عرض می‌نمایم و از زحمات همه افرادی که تلاش نمودند برای این اتفاق مبارک تشکر می‌کنم.

وی افزود: اتمام ساختمان بیمارستان، وضعیت آرامستان، حمل و نقل برون و درون شهری و … از جمله مشکلاتی می باشد که نیاز جدی به پیگیری دارد و با همدلی و همکاری همه مسئولین، مشکلات شهرستان را با اولویت بندی برطرف کنیم.

در ادامه مهدی فردوسی نائب رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: با توجه به ارتقاء گلبهار به شهرستان و سرریز جمعیت و هم‌چنین جوان بودن شهر، نیازمند برنامه‌ریزی جدی برای اشتغال می‌باشد که تاسیس شهرک صنعتی به این مهم کمک شایانی خواهد داشت.

هم‌چنین در ادامه مهدی جانعلی‌زاده عضو شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: با پیگیری واستقرار ادارات خدمات در شهرستان بایستی افزایش پیدا کند.

وی به مشکلات شهر گلبهار اشاره کرد و بیان داشت: با عنایت به افزایش جمعیت در این شهر خدمات‌دهی بیمه سلامت نیاز ضروری بوده و نیز آنتن‌دهی تلفن‌های همراه و نحوه توزیع تلفن‌های ثابت ایراد دارد .

وی ادامه داد: گلبهار، شهر دانایی محور است فعالیت و تاسیس مدارس برند مانند مدارس مصلی‌نژاد در این شهر یک ضرورت است.

در ادامه قاسم نظری عضو شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: شهرستان شدن گلبهار یک اتفاق مبارک برای مردم می‌باشد و برای رفع مشکلات نیاز به تلاش گسترده و مضاعف مسئولین دارد.

وی افزود: یکی از عواملی که می‌تواند برای رفع مشکلات شهرستان کمک باشد ارتباط با مسئولین کشور و استان می‌باشد .

در ادامه سید ابوالفضل فاضلی‌حق‌پناه شهردار گلبهارگفت: شهر و منطقه گلبهار دارای پتانسیل و ظرفیت‌های زیادی از جمله آزاد راه، مترو، فرودگاه بخش خصوصی و… می‌باشد که در کنار این ظرفیت‌ها مشکلات نیز وجود دارد که با همدلی و همکاری و تلاش بر طرف خواهد شد.

وی افزود: شهرداری یک نهاد خدمات‌رسان بوده که با کلیه ادارات و نهادها ارتباط و تعامل دارد و تقاضا داریم که ادارات و نهادها قوانین و مقررات را رعایت کرده و مطالبات شهرداری را پرداخت نمایند تا شهرداری در اجرای برنامه‌های عمرانی وتوسعه شهر موفق و خدمات به موقع به مردم ارائه نماید.


در ادامه مهدی دونده سرپرست فرمانداری شهرستان گلبهار ضمن تشکر از حضور شهردار و اعضای شورا گفت: از همه کسانی که در راستای شهرستان شدن گلبهار تلاش کرده تقدیر می‌نمایم .

وی افزود: رسالت کار شورایی مشورت و اساس آن هم‌فکری و اتحاد می‌باشد و لازمه کار برای شهری مانند گلبهار که از نقاط مختلف کشور حضور دارند همدلی و تلاش مضاعف در ارائه خدمات می‌باشد و شوراها بازوی توانمند برای مدیر اجرایی شهرستان می‌باشند‌.

وی ادامه داد: نگاه مسئولین به شهرستان گلبهار باید ملی باشد زیرا مرتفع نمودن مشکلات با وجود مسکن‌های مهر و حضور مردم از اقصی نقاط کشور اعتبارات ملی را می‌طلبد که در این راستا تلاش خواهیم کرد.

دونده بیان داشت: اولویت اینجانب استقرار ادارات و فعالیت و ارائه خدمات آنان به مردم شهرستان می‌باشد و از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان باید نهایت استفاده را کرد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند