حضور معاونت امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در شهرستان گلبهار

کلام تازه | سید کمال الدین میرجعفریان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی در سفری یک روزه به شهرستان گلبهار، که به دعوت مهدی دونده سرپرست فرمانداری گلبهار صورت گرفت از چندین پروژه و طرح عمرانی سطح شهرستان بازدید نمود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در بدو ورود به شهر گلبهار بر مزار شهدای گمنام شهر گلبهار حضور یافت و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در مراسم رونمایی از تندیس سردار شهید قاسم سلیمانی که با حضور سردار یوسف علیزاده مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌رضوی، امامی‌راد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دونده سرپرست فرمانداری شهرستان، حجت الاسلام غلامی امام جمعه گلبهار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار گردید شرکت نمود.

سید کمال الدین میرجعفریان در ادامه سفر یک روزه خود در محل پروژه مسکن مهر سوزن دره حضور یافت و مشکلات و مسائل موجود جهت اتمام این پروژه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی سپس به محل پروژه بار انداز شرق کشور واقع در شرکت شهد ایران رفت و ضمن بازدید از امکانات و ظرفیت موجود با اعضای شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی صنف بارفروشان نگین مشهد به عنوان مجری پروژه بزرگ مذبور گفتگو کرد و از موانع و مشکلات پیش‌روی اجرای این طرح بزرگ مطلع گردید.

بازدید از پروژه بلوار شهدا و مدرسه و خوابگاه خیر ساز شهر گلمکان حسن ختام سفر یک روزه سید کمال الدین میرجعفریان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌رضوی به شهرستان گلبهار بود.

در پایان این سفر هم‌چنین موضوع پروژه راه روستایی و گاز رسانی به روستای پایه نیز از سوی مهدی دونده سرپرست فرمانداری گلبهار مطرح گردید که معاون استاندار جهت تامین اعتبار و اتمام پروژه‌های مذبور قول مساعدت داد .


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند