جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن نیکوکاری

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن نیکوکاری برگزار شد

کلام تازه | جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی جشن نیکوکاری با حضور مدیر، معاون پرورشی و کارشناسان اداره آموزش و پرورش و ریاست و کارشناسان کمیته‌امداد امام خمینی (ره) این شهر در دفتر مدیریت آموزش و پرورش چناران برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش چناران در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری جشن نیکوکاری و ترویج فرهنگ انفاق و احسان و توسعه فرهنگ مشارکت در جامعه، اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و نزدیکی به ایام عید نوروز، از مدیران و مربیان مدارس می‌خواهیم که همکاری و تلاش مضاعفی را در راستای برگزاری باشکوه جشن نیکوکاری و جلب مشارکت حداکثری دانش‌آموزان و اولیاء داشته باشند.


بیشتر بخوانید: ارجاع طرحی درباره توسعه آموزش در مناطق محروم به کمیته آموزش و پرورش


وی افزود: سنت حسنه احسان و نیکوکاری، با هدف؛ تأمین مایحتاج خانواده‌های نیازمند، گسترش، تقویت و نهادینه کردن فرهنگ انفاق و کمک به هم‌نوع، تحکیم بنیان خانواده‌های محروم و مستضعف و انسجام اجتماعی، انجام می‌شود و آرزو می‌کنیم هیچ دانش‌آموزی به خاطر مسائل مالی از تحصیل باز نماند، چون این امر انحرافات و آسیب به خانواده و اجتماع را به دنبال خواهد داشت.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


در ادامه صابری معاون پرورشی آموزش و پرورش چناران اظهار کرد: جشن نیکوکاری به لحاظ معنوی، اجتماعی و فرهنگی از کارکردهای ویژه‌ای برخوردار است که از آن جمله می‌توان به گسترش و تقویت هر چه بیشتر فرهنگ احسان و انفاق، کمک به هم‌نوع و انسجام اجتماعی اشاره کرد.

در پایان ریاست کمیته‌امداد امام خمینی(ره) چناران نیز با تقدیر و تشکر از همکاری بسیار خوب آموزش و پرورش این شهر با کمیته‌امداد در برگزاری جشن نیکوکاری در سنوات گذشته، اظهار امیدواری کرد امسال این جشن با شکوه‌تر از قبل برگزار شود.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند