مردم در صورت مشاهده واحدهای متخلف اطلاع دهند

توزیع روغن خوراکی تنظیم بازار در واحدهای صنفی شهرستان‌های چناران، گلبهار و شهر گلمکان

کلام تازه | «توزیع روغن خوراکی تنظیم بازار» از فردا سه شنبه چهاردهم بهمن ماه سال‌جاری به صورت مستمر در واحدهای صنفی شهرستان‌های چناران، گلبهار و شهرگلمکان و روستاهای تابعه انجام می‌گیرد.

به گزارش کلام تازه، سرپرست اداره صمت چناران گفت: پیرو اطلاعیه‌های قبلی «توزیع روغن خوراکی تنظیم
بازار» از فردا سه شنبه چهاردهم بهمن ماه سال‌جاری به صورت مستمر در واحدهای صنفی شهرستان‌های چناران، گلبهار و شهرگلمکان و روستاهای تابعه انجام می‌گیرد.

محمد رضا مقدم افزود: به منظور نظارت بهتر و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه هر روز در چند نقطه از شهرستان این توزیع صورت می‌گیرد.

حضور مامورین اتاق اصناف، اتحادیه‌ها و شبکه بهداشت در زمان توزیع

وی بیان کرد: از شهروندان محترم تقاضا می‌گردد به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، فاصله اجتماعی را رعایت فرمایند.

مقدم اظهار کرد: با پیگیری‌های بعمل آمده، حجم قابل توجهی روغن، جهت شهرستان، جذب شده و با نظارت و به مرور زمان در مراکزی که از روز قبل اعلام خواهد شد توزیع می‌گردد.


بیشتر بخوانید:کشف و انهدام کارگاه بسته‌بندی روغن صنعتی تقلبی حوالی چناران


وی خبر داد: مراکز توزیع در شهرستان چناران در روز سه‌شنبه ۹۹/۱۱/۱۴ بدین شرح می‌باشد: فروشگاه قربانی، خیابان امام خمینی (ره) بین ۳۲ و ۳۴_ فروشگاه و هایپر گیلاس، خیابان بهشتی بین ۲و۴_ فروشگاه گلمکانی، خیابان ۲۲ بهمن، بین ۹و۱۱_ فروشگاه رحمانی، نبش چهارراه شهدا

مراکز توزیع در گلبهار، گلمکان و روستاها به مرور اعلام می‌شود

وی اطلاع داد: این نحوه توزیع به مرور در مراکز مختلف، به صورت روزانه و با نظارت کامل تا اطلاع ثانوی و جبران کمبود روغن در بازار، صورت خواهد پذیرفت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند