تعطیلی کامل مدارس منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در استان می باشد

تعطیلی کامل مدارس منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در استان می‌باشد

پایگاه تحلیلی خبری کلام تازه | آموزش و پرورش چناران در خصوص نگرانی والدین و دانش آموزان در شرایط بیماری کرونا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ 

« با توجه به شرایط اپیدمی کرونا به اطلاع همکاران محترم ؛ اولیای گرامی و دانش‌آموزان عزیز می‌رساند؛ در حال حاضر با توجه به وضعیت استان و شهرستان اصل بر آموزش حضوری است، اما حضور دانش‌آموزان در مدارس مبتنی بر اختیار اولیا می‌باشد. بنابراین تعطیلی کامل مدارس منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در استان است.

بدین ترتیب؛ 

۱: مدیریت آموزش و پرورش با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان چناران به صورت دقیق وضعیت و نحوه رعایت پروتکل‌ها توسط مدارس؛ را رصد نموده و تصمیمات مقتضی در این خصوص گرفته می‌شود.

۲: والدین عزیز توجه داشته باشند؛ متولی اصلی بازگشایی و یا تعطیلی مدارس ستاد ملی مبارزه با کروناست.

۳: کلیه مدیران محترم مدارس و همکاران ؛ هم در جلسات حضوری و هم از طریق بخشنامه‌ها؛ اطلاعیه‌ها و دستورالعمل‌ها توجیه و مطلع هستند و با توجه به سناریوهای مختلف آموزش؛ با تصویب شورای مدرسه طبق قانون عمل می‌کنند؛ یعنی مدیران مدرسه از قدرت و ابتکار عمل لازم بر اساس صورتجلسه شورای مدرسه برخوردار هستند.

۴: در صورت تعطیلی مدارس فعالیت‌های آموزشی در بستر شبکه دانش‌آموزی شاد و آموزش‌های مجازی انجام می‌گیرد و آموزش متوقف نمی‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند