۰۸ / ۰۹ / ۱۳۹۹
Asia/Tehran 19:35
تعامل بین اولیا ومربیان در تربیت نسل فردا تاثیر گذار است

تعامل بین اولیا و مربیان در تربیت نسل فردا تاثیر گذار است

02:00۰

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه – معصومه سلیمی | علی شمشادی رئیس آموزش وپرورش چناران ضمن تبریک هفته پیوند اولیا و مربیان بیان کرد: همیشه و در همه حال به کمک اولیا محترم نیاز داشته‌ایم و نیازمند مشورت با آنها بوده‌ایم. حال در این برحه زمانی بیشتر این احساس نیاز به وجود آمده است.

شمشادی ادامه داد: مدرسه مثلثی است که یک ضلع آن مدرسه و دو ضلع دگیر آن اولیا و معلمان هستند.

تامل بین اولیا و معلمان در تربیت نسل فردا موثر است

وی با بیان اینکه تامل بین اولیا و معلمان در تربیت نسل فردا موثر است، تصریح کرد: هیچگاه ما معلمان خودمان را از راهنمایی مشورت و همفکری اولیا محترم بی‌نیاز ندانستیم .

رئیس آموزش و پرورش چناران با اشاره به شعار امسال مدرسه، کانون تربیتی محله گفت: ما می‌توانیم با کمک اولیای محترم، هر مدرسه را یک کانون تربیتی و پرورشی کنیم و این نیازمند تفکر اندیشه و برنامه‌ریزی است که بتوانیم مدارس را با کمک اولیا به کانون تربیتی و پرورشی تبدیل کنیم.

نظارت بیشتر برکار دانش آموزان 

شمشادی بیان کرد: از اولیا می‌خواهیم که نظارت بیشتری در کار دانش‌آموزان داشته و پیگیر کار آنها باشند و چون دانش‌آموزان ساعات بیشتری در خانه هستند، باید  پیوند همکاری  و همفکری بیشتری بین اولیا در مدرسه و خانه باشد.

رئیس آموزش و پرورش چناران همچنین از خانواده‌ها خواست که در صورت لزوم به مرکز مشاوره پیوند زیر نظر آموزش و پرورش مراجه کنند و با این کار به  دانش‌آموزان جهت بهبود امر تعلیم و تربیت کمک کنند.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند