آموزش و پرورش چناران

تحول در آموزش در گرو همراهی مدیران

کلام تازه | رئیس اداره متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تحول در آموزش و پرورش، زمانی رخ می‎دهد که مدیران مدارس همراهی و همدلی مطلوبی داشته باشند.

عدالت‎جو افزود: در بحث آموزش تغییرات خوبی انجام شده و در واقع علی رغم بدی‎های بیماری کرونا موجب رشد آموزش و پرورش گردید .


کلام تازه در تلگرام را نیر بخوانید


رئیس اداره متوسطه تبیین کرد: دانش آموزان، اولیاء، دبیران و مدیران با توجه به شرایط جدید بسیار تغییرات بزرگ و غیر قابل باور کردند و امید است این رشد موجب افزایش کیفیت آموزشی شود.

اشراف به چارچوبها و دستورالعمل‎ها

وی ابراز کرد: مدیر خوب در واقع مدیری است که ضمن اشراف به چارچوب‎ها و دستورالعمل‎ها و همچنین شناخت کامل مدرسه خود، بتواند تصمیم‏‎‎گیر باشد.

معاون آموزشی نیز در این نشست گفت: همکاران ما در اداره توانستند در بحث سازماندهی بسیار عالی عمل نمایند.

محمدی افزود: با برنامه ریزی مدیران معزز، با کمبود ۳۵ درصد نیرو، هیچ کلاس درس ما، ۱۵ شهریور ماه بدون معلم نبود.

معاون آموزشی آموزش و پرورش چناران بیان کرد: در توسعه متوازن، جشنواره‎ها، المپیادهای دانش‎آموزی و بحث آزمون سراسری، چناران خوش درخشید و ایندرخشش نتیجه همت تمام همکاران آموزشی و ستادی است.

در ادامه این نشست مدیران مدارس به ارائه نظرات خود پرداختند و پرسش های مدیران توسط کارشناسان مسئولان متوسطه اداره کل خراسان رضوی پاسخ داده شد.

عدم توقف آموزش در شرایط سخت کرونا

شایان ذکر است: علی شمشادی، مدیران مدارس را ستاره‎ها و نگین آموزش‎و پرورش شهرستان دانست که با تلاش حداکثری در شرایط شروع کرونا بهترین عمل‌کرد را داشتند و آموزش متوقف نکردند.

منبع
روابط عمومی آموزش و پرورش چناران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند