تجهیز دهیاری‌ها و فراهم نمودن امکانات در دستور کار بخشدار مرکزی چناران است

کلام تازه | بخشدار مرکزی چناران گفت: برنامه‌ریزی برای مقابله با بحران و آموزش‌های لازم و نیز تجهیز دهیاری‌ها و فراهم نمودن امکانات بخش خصوصی جهت مقابله با بحران در دستور کار بخشداری مرکزی است.

غفران بخشدار مرکزی شهرستان چناران طی بازدیدی از روستای رادکان که به همراه رئیس هلال‌احمر شهرستان چناران صورت گرفت ضمن نواختن زنگ بحران جهت ارزیابی و آمادگی روستا در هنگام بحران بیان کرد: تشکیل اتاق بحران و اتاق هلال احمر در تمامی روستا در دستور کار بخشداری مرکزی می‌باشد و مسئولیت این کار به عهده همکارم در بخشداری مهندس میرزایی سپرده شده است.

وی ادامه داد: امیدوارم تا با همکاری همه همکارانم در بخشداری این امر مهم انجام گردد.

بازدید بخشدار مرکزی چناران از هلال احمر

غفران ضمن تشکر از دهیار روستای رادکان و اعضای شورای اسلامی این روستا مطرح کرد: توصیه‌های لازم توسط کارشناس هلال‌احمر انجام شد و انشالله هیچ‌گونه بحرانی به وقوع نپیوندد اما ایجاد آمادگی همیشه لازم است و تست آمادگی به صورت سر زده در دستور کار قرار دارد.

بخشدار مرکزی چناران هم‌چنین تصریح کرد: در خصوص مقابله با حوادث غیرمترقبه اتاق بحران و اتاق هلال احمر با یک تیم ده نفره در روستا تشکیل شده است و برنامه‌ریزی برای مقابله با بحران؛ آموزش‌های لازم ونیز تجهیز دهیاری‌ها و فراهم نمودن امکانات برای مقابله، تهیه نقشه خطر پذیری وشناسایی تجهیزات و امکانات بخش خصوصی در دستور کار بخشداری مرکزی قرار دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند