شرکت عمران لبهار

تجلیل از بانوان شاغل در شرکت عمران گلبهار

کلام تازه | همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار، از بانوان شاغل در این شرکت تجلیل شد.

به گزارش کلام تازه، همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مراسم تجلیل از بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.

نقش بانوان در جامعه

هومن گریوانی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران گلبهار؛ روز گذشته در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در این شرکت ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و ولادت حضرت زهرا (س)، گفت: بانوان نقش بسیار مهمی در جامعه دارند و این قائده در مجموعه ما نیز مستثنی نیست و اکنون بخش اعظمی از امور شرکت عمران توسط بانوان پیگیری و اداره می شود.


کانال خبری کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


وی در ادامه به برخورد مناسب همکاران حاضر در این مجموعه اشاره کرد و تبیین کرد: بسیار خرسندیم که ارباب رجوعان از برخورد مناسب همکاران ما بویژه بانوان گرامی ابراز رضایت می نمایند که این امر همیشه مورد تاکید و تقدیر خواهد بود.

گفتنی است رئیس و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار طی این مراسم از حضور فعال و همکاری ممتاز تمام بانوان و مادران گرانقدر شاغل در این مجموعه بویژه مریم شاهین فر عضو هیات مدیره این شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

منبع
روابط عمومی شرکت عمران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند