جمع اوری معتادین متجاهر

تاکید استاندار خراسان رضوی بر جمع‌آوری معتادان متجاهر

کلام تازه | استاندار خراسان رضوی گفت: لازم است با انسجام کامل بین همه دستگاه‌های متولی، تمام معتادان متجاهر شهرستان‌های استان تا پایان سال جاری جمع‌آوری شوند.

به گزارش کلام تازه، محمدصادق معتمدیان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: وجود معتادان متجاهر در شهر مشهد زیبنده جایگاه معنوی حرم رضوی در این شهر نیست.


کانال خبری کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


استاندار خراسان رضوی ادامه داد: در بین معتادان، شیوع بیماری‌های واگیردار بسیار چشمگیر است و بر همین اساس می‌توان حضور آنها را تهدیدی برای سلامت مردم نیز دانست.

وی بیان کرد: با تلاش تمام ارگان‌های مسئول و با مسوولیت فرمانداران شهرستان‌های استان باید زیر ساخت‌های لازم برای جمع‌آوری و اسکان معتادان متجاهر درنظر گرفته شود.

تهیه بانک اطلاعاتی هویتی از معتادین متجاهر

معتمدیان عنوان کرد: بانک اطلاعاتی هویتی از معتادان متجاهر ایجاد شود تا با تحلیل داده‌های موجود امکان برنامه‌ریزی و تصمیم سازی منسجم برای ساماندهی معتادان متجاهر صورت گیرد.

استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: باید ایجاد کمپ‌های تخصصی معتادان به ویژه در بخش بانوان با سرعت پیگیری و تجهیز شود.


بیشتر بخوانید: تاکید استاندار و بنیاد مستضعفین بر محرومیت زدایی


وی با اشاره به اینکه در موضوع جمع آوری معتادان متجاهر هیچ عذری پذیرفته نیست، گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی لازم در موضوع مبارزه با شیوع ویروس کرونا باید طرح ساماندهی معتادان متجاهر فعال‌تر شود.

منبع
روابط عمومی استانداری خراسان رضوی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند