بیگانگان بعد از آغاز واکسیناسیون در ایران چه در بوق و کرنا می‌کنند؟

کلام تازه | رییس جمهوری گفت: من مانده‌ام که این رسانه‌های بیگانه و بیگانگان چه حرفی دارند تا از امروز در بوق و کرنا کنند؟ تا دیروز می‌گفتند بسیاری از کشورها واکسیناسیون را آغاز کرده‌اند و ایران کاری نکرده، حالا از امروز این بندگان خدا چه حرفی داشته باشند که بزنند، نمی‌دانم!

به گزارش کلام تازه، حجت الاسلام حسن روحانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو با بیان اینکه مردم باید بدانند که در ۴۲ سال گذشته چه اقداماتی در زمینه سدسازی انجام شده است، اظهار کرد: در این مدت تاسیس سدها در کشور ده‌ برابر شده است و این حاصل تلاش مهندسان و طراحان ایرانی است.

وی همچنین در زمینه بهره ‌برداری از طرح‌های ورزشی در این مراسم، اظهار کرد: بسیار امیدوارکننده است که طبق گزارش وزیر ورزش و جوانان طی هفت‌سال‌ و نیم گذشته تعداد فضاهای ورزشی از ۴۰ هزار به بیش از ۶۱ هزار رسیده است.


بیشتر بخوانید:  اساس جنگ بدخواهان با ملت ایران جنگ امید است 


روحانی همچنین با اشاره به آغاز واکسیناسیون در کشور گفت: کار بسیار خوبی از سوی وزیر بهداشت انجام شد که این واکسیناسیون را از پسر جوان دانشجوی خود شروع کردند تا مردم بدانند اگر اقدامی در زمینه مبارزه با کووید انجام می‌شود در چارچوب برنامه‌های بهداشتی است و جان مردم و سلامتی‌شان برای ما عزیز است و هیچ‌گاه برنامه‌ای بی‌حساب و مطالعه برای مردم ما صورت نگرفته است.

دشمن چه حرفی برای گفتن دارد

رییس جمهور تاکید کرد: من مانده‌ام که این رسانه‌های بیگانه و بیگانگان چه حرفی دارند تا از امروز در بوق و کرنا کنند؟ تا دیروز می‌گفتند بسیاری از کشورها واکسیناسیون را آغاز کرده‌اند و ایران کاری نکرده، حالا از امروز این بندگان خدا چه حرفی داشته باشند که بزنند، نمی‌دانم! باید بگردند و حرف تازه‌ای پیدا کنند.


ارتباط مستقیم مردم با کلام تازه


وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید امروز به پنجاهمین سد تأسیسی در دوره خود رسید، گفت: تا پایان دولت این میزان به ۵۷ سد می‌رسد و این در شرایط تحریمی انجام می‌شود. اگر شرایط تحریم نبود، چه می‌شد؟

روحانی یادآور شد: برخی حرف من را در مورد اینکه آمریکایی‌ها جلوی آب را هم گرفتند، نفهمیدند. منظور من همین ساخت سدها بود که اگر تحریم‌ها رخ نمی‌داد این میزان به ۷۰ یا ۸۰ سد رسیده بود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند