بهره‌برداری از ۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸/۵ میلیارد تومان در شهرستان گلبهار

کلام تازه | در سومین روز از جشن چهل ‌و دو سالگی انقلاب اسلامی، مجموعا ۱۱ پروژه در حوزه‌های برق، دامپزشکی، بهداشت و درمان و جهادکشاورزی، با اعتباری بالغ بر ۸/۵ میلیارد تومان در شهرستان‌ گلبهار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در سومین روز از دهه فجر، ۷ پروژه مدیریت برق، افتتاح دو درمانگاه دامپزشکی، ارتقای خدمات درمانگاه شهر گلمکان و پروژه‌ی «دامداری و کشاورزی اتحاد»، با حضور جمعی از مسیئولین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

بهره‌برداری از دامداری ۵۰ راس گاو شیری

به گزارش کلام تازه، پروژه‌ اداره جهاد کشاورزی شهرستان چناران، تحت عنوان ‌ معاونت بهبود تولیدات دامی”دامداری و کشاورزی اتحاد، پروارداری گاو شیری” با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی ۲ نفر به بهره‌برداری رسید.

افتتاح ۲ درمانگاه دام‌پزشکی در گلبهار

امروز هم‌چنین دو درمانگاه دام‌پزشکی در محدوده گلبهار با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی ۷ نفر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

پروژه‌های اداره برق گلبهار

هفت پروژه مدیریت برق گلبهار، از دیگر پروژه‌هایی بود که بصورت متمرکز و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان در شهر گلبهار و روستاهای خوشاب و اسجیل به بهره برداری رسید.

ارتقای خدمات درمانگاه شهر گلمکان

ارتقای خدمات درمانگاه شهر گلمکان، یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت؛ لازم به ذکر است که با ارتقای این درمانگاه ۵ پزشک و ۵ پرستار به صورت شبانه‌روزی و داروخانه نیز از ساعت ۹ و نیم صبح تا ۱۰ شب در این درمانگاه فعال شد.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند