بسیج یعنی حضور به موقع در هر عرصه‌ای که نظام اسلامی به آن نیاز داشته باشد

بسیج یعنی حضور به موقع در هر عرصه‌ای که نظام اسلامی به آن نیاز داشته باشد

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | حجت‌الاسلام جواد غلامی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج پیام تبریک صادر نمود. در متن این پیام آمده است: « امام خمینی(ره) فرموده‌اند: من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با‌‎ ‌‏بسیجیانم محشور گرداند، چرا که در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام.

شجره طیبه بسیج یادگار ذی قیمت امام عزیزمان که امروز شاخه‌های آن تا کشورهای همسایه عراق و سوریه و لبنان و یمن و افغانستان و پاکستان کشیده شده و همه ملت‌های منطقه از ثمره شیرین و گوارای آن بهره می‌برند. 

بسیج یعنی حضور به موقع در هر عرصه‌ای که نظام اسلامی به آن نیاز داشته باشد. جنگ، سازندگی، اقتصاد، فرهنگ و امروز در عرصه سلامت بسیجیان پیشتازان جانفشانی و فداکاری برای ملت و نظام‌اند.

بر خود لازم می‌دانم هفته بسیج را به همه بسیجیان به ویژه جامعه بسیج پزشکان و بسیجیان پرستار و بسیجیانی که در کادر درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا جلوه‌هایی از ایثار و فداکاری را به نمایش گذاشته‌اند.

همچنین بسیجیان جهادی که در جهت ضدعفونی معابر و اماکن عمومی در گلبهار بیش از یکصد مجتمع مسکونی را ضدعفونی کردند و همه عزیزانی که در قرنطینه شهر و رزمایش مواسات و همدلی و نهضت تعاون و احسان اقدامات شایسته و در خور تجلیل انجام دادند تشکر و قدردانی می کنم.

خداوند ما را با بسیجیان محشور کند و بسیجیان را با اهل بیت علیهم السلام محشور نماید. صحت و سلامتی و موفقیت در همه عرصه‌های زندگی را برای شما عزیزان از خداوند متعال مسألت می‌کنم.»


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند