برگزاری طرح "نهضت تعاون و احسان" در گلبهار

برگزاری طرح “نهضت تعاون و احسان” در گلبهار

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | در سومین مرحله رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه که در قالب طرح “نهضت تعاون و احسان” و با مشارکت کمک‌های مردمی، شرکت عمران شهر جدید گلبهار و آستان قدس رضوی برگزار شد، ۶۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۸۰ میلیون تومان بین خانواده های نیازمند، در شهر جدید گلبهار توزیع شد.

حجت الاسلام و المسلمین غلامی امام جمعه گلبهار در تشریح این خبر گفت: در پی عمل به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نهضت تعاون و احسان، با کمک‌های مردمی خیرین شهر گلبهار، شرکت عمران شهر جدید گلبهار و آستان قدس رضوی، هر کدام مبلغ ۶۰ میلیون تومان و در مجموع ۱۸۰ میلیون تومان جمع‌آوری و در قالب اقلام معیشتی در بین نیازمندان عزیز توزیع گردید. 

امام جمعه گلبهار افزود: اینکه مردم ما عاشقانه به فکر هم هستند و باعث کمک به یکدیگر می‌شوند واقعا زیباست و باعث جلا پیدا کردن روح همه می‌شود و از تمام خیرین و همراهان تشکر می‌کنیم. 

همچنین حسن خالقی مقدم، عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز در حاشیه اجرای این طرح اظهار داشت: در راستای رزمایش مواسات همدلی و فرمایش مقام معظم رهبری، نهضت تعاون و احسان به همت نهاد امامت جمعه گلبهار ایجاد شد و مقرر گردید تا اقلام معیشتی مورد نیاز خانواده‌های نیازمند تهیه شود. 

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار ادامه داد: در همین جهت، مبلغ ۶۰ میلیون تومان از طرف مدیرعامل، هیات مدیره، کارکنان و مجموعه شرکت عمران شهر جدید گلبهار به این امر اختصاص پیدا کرد و با همراهی مشارکت‌های مردمی و آستان قدس رضوی، تعداد ۶۰۰ بسته معیشتی شامل ۱۱ قلم مورد نیاز خانواده‌ها تهیه و توسط نهاد امامت جمعه در سطح شهر جدید گلبهار توزیع گردید.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند