بررسی مشکلات محلات گلبهار

بررسی مشکلات ساکنین محلات گلبهار

کلام تازه | با حضور نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود و همراهی جمعی از مسئولین، مشکلات ساکنین محلات مختلف گلبهار مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش کلام تازه و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، ظهر امروز حسین امامی‌راد نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی به همراهی هومن گریوانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران، ابوالفضل فاضلی حق پناه شهردار و جمعی از مسئولین گلبهار با حضور در محلات مختلف گلبهار، مشکلات ساکنین این مناطق را بررسی نمودند.

در این برنامه که با بازدید از مجتمع فرهنگی و مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) محله ۱۷ آغاز شد، مدیرعامل شرکت عمران گلبهار ضمن تشریح اقدامات انجام شده در این پروژه، گفت: ما سعی کرده ایم تا این مسجد و مجتمع فرهنگی به لحاظ تامین فضای فرهنگی از کتابخانه بزرگ و مناسب و همچنین تامین منابع مالی و مخارج از امکانات خوبی به ویژه واحد تجاری و آشپزخانه برخوردار باشد.


بیشتر بخوانید: برگزاری جلسه مشترک شرکت آب و فاضلاب خراسان‌رضوی و شرکت عمران گلبهار


هومن گریوانی اظهار داشت: تجهیزات کتابخانه نیز توسط خیر وقف شده است و پیش از این تجهیز کتابخانه‌های مسجد جامع و کتابخانه بهشت در محله ۱۱ با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی صورت گرفته است.

وی افزود: همچنین طبق نظر نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، شرکت عمران گلبهار قطعه زمینی را جهت احداث مرکز کتابخانه‌های این شهر مشخص نموده که با اخذ مجوزات لازم توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی احداث و تجهیز خواهد شد.

حسین امامی راد نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز خرسندی از احداث مجتمع فرهنگی و مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س) و پیش بینی های به عمل آمده که موضوع فرهنگ، علم، اشتغال و درآمد را نیز برای این مجتمع و محله به همراه خواهد داشت، از مدیرعامل و مجموعه شرکت عمران گلبهار تقدیر نمود و از پیگیری احداث مرکز کتابخانه های گلبهار خبر داد.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید.


وی در پایان این برنامه در جمع ساکنین مسکن مهر فرهنگیان و ساکنین محله ۱۲ بیان نمود: با توجه به مشکلات مطرح شده از جمله تعاونی‌ها، فضای سبز، امتیازات برق و گاز، آسفالت، جدول گذاری و … که خواسته به حق مردم عزیز است، باید از ظرفیت‌های خوب شرکت عمران، شهرداری و دیگر ادارات استفاده نمود و با تقسیم کار و تصمیمات مناسب، رضایت مردم را جلب نماییم.

منبع
روابط عمومی شرکت عمران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند