مطالبات مردم

برای برآورده ساختن مطالبات مردم تلاش می کنیم

کلام تازه | فرماندار چناران در جلسه شورای هماهنگی برنامه‌های ستاد دهه فجر گفت: تلاش می‌کنیم با کمک شورای شهر و شهرداری وضعیت فعلی شهرستان چناران را بهبود بخشیده و خواسته‌ها و مطالبات برحق مردم این شهرستان را برآورده سازیم.در همین راستا شورای شهر و شهرداری قول مساعدت و همکاری داده‌اند.

به گزارش کلام تازه، حمید انصاری بیان کرد: با توجه به این‌که در ایام شهادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها قرار داریم، امیدوارم که همه بانوان این سرزمین به ویژه دخترانمان که در حال رشد و تعالی هستند، رهرو واقعی آن حضرت باشند تا خود نیز بتوانند الگویی برای نسل‌های بعدی شوند.
فرماندار چناران در ادامه گفت: امیدوارم درپایان سال جاری و شروع سال آتی شاهد خبرهای خوشحال کننده و امیدوارکننده‌ای در همه حوزه‌ها در ایران و جهان باشیم. ان شاءالله ویروس کرونا نیز هرچه زودتر ریشه‌کن شده و کادر درمان و مردم بتوانند به زندگی عادی خویش برگردند.

ایران در مقایسه با بسیاری از کشورها وضعیت بدی ندارد

انصاری با اشاره به ورود به چهل ساله دوم انقلاب اسلامی ادامه داد: اصطلاحی هست که در خانواده‌ها مطرح است و می‌گویند بچه تا وقتی کودک است مشکلات خودش را دارد و هرچه بزرگتر می‌شود مشکلاتش هم بزرگتر می‌گردد. انقلاب اسلامی نیز هرچه بیشتر توسعه پیدا کند، قطعا مشکلاتی را بر سر راه خود خواهد داشت که تنها با کمک همه مسئولان نظام می‌توانیم این مشکلات را پشت سر بگذاریم.
وی افزود: کشور ما در مقایسه با بسیاری از کشورها وضعیت بدی ندارد. البته وضعیت فعلی معیشت مردم دچار ناملایماتی شده که موجبات نارضایتی آنها را فراهم کرده است. باید همه باهم کمک کنیم تا این ناملایمات را به حداقل برسانیم. خوشبختانه کشور ایران همه مواهب الهی را دارد و ما باید بتوانیم از آنها حسن استفاده را ببریم و درنتیجه به مردم‌مان خدمت کنیم.

با استقرار ادارات در شهرستان گلبهار، مسئولین چناران فراغ بال بیشتری پیدا خواهند کرد

فرماندار چناران در ادامه اضافه کرد: در حوزه سرزمینی چناران با توجه به تقسیمات و انتظاراتی که شکل گرفته است، درعمل مسؤولیت شما به مرور به یک سوم کاهش پیدا خواهد کرد. درواقع از ۳۰۰۰ کیلومتر مربع، هزار کیلومتر جدا شده و تنها ۲۰۰۰ کیلومتر در این شهرستان باقی مانده است.

از لحاظ جمعیتی نیز بیش از یک سوم جمعیت کم خواهد شد. به مرور که ادارات در شهرستان گلبهار مستقر شوند، قطعا شما فراغ بال بیشتری پیدا خواهید کرد و می توانید مسائل منطقه را میدانی تر رصد کنید. تلاش کنید تا مردم در رفاه بیشتری به سر ببرند و حداکثر ماندگاری افراد در ادارات به حداقل برسد. درواقع افراد نباید برای یک استعلام کاری ده روز معطل شوند! شما باید بتوانید زودتر کار مردم را انجام دهید.

باید رضایت‌مندی عمومی را در میان مردم چناران ایجاد کنیم

انصاری افزود: میزان رضایت‌مندی ای که در نظام حاصل خواهد شد از عملکرد من و شماست. زمانی مردم از این نظام راضی خواهند شد که من و شما خوب کار کنیم و زمانی ناراضی می‌شوند که ما بد کار کنیم. ما باید از مردم فهیم و خوبمان قدردانی کنیم. به ویژه در حوزه چناران مردم قانعی داریم و باید کاری بکنیم تا رضایت‌مندی عمومی در آنها حاصل شود. ما متولیان امر این شهرستان هستیم و شما نمایندگان دولت هستید. نماینده نظام و دولت فرقی نمی‌کند؛ به نظرمن همه ما مسؤول نظام هستیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم با تغییر رویکردی که در حوزه شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی استان شکل گرفته است، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد تغییرات بنیادین در حوزه درمان شهرستان و سایر دستگاه‌های اجرایی باشیم.


کلام تازه را در اینستاگرام دنبال کنید


منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند