با افتخار، مقام جانباز را ارج می‌نهیم

کلام تازه | فرمانده انتظامی شهرستان چناران در دیدار با جانباز ۱۰۰ درصد نام‌آور ارباب گفت: با افتخار مقام جانباز را ارج می‌نهیم و امنیت فعلی میهن اسلامی را مرهون نگاه وعمل مسئولانه جانبازان می‌دانیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، روز گذشته فرمانده انتظامی شهرستان چناران با حضور در منزل جانباز ۱۰۰ درصد «غلام‌حسین نام آور ارباب» از جان‌بازان ناجا، با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که رییس عقیدتی سیاسی شهرستان نیز حضور داشت، سرهنگ قربانعلی حیدرپور به جان‌فشانی و خدمات ارزنده جانبازان اشاره کرد و دوام و شکوفایی نظام اسلامی را از رشادت و خودکذشتگی جانبازان و شهدا دانست.

وی، جانبازی در راه خدا را دارای اجر و ثواب بی‌پایان ارزیابی کرد و با اشاره به مقاومت و ایستادگی شهدا و جانبازان، گفت: با افتخار مقام جانباز را ارج می‌نهیم .

سرهنگ حیدرپور در ادامه سخنان خود، امنیت فعلی میهن اسلامی را مرهون نگاه و عمل مسئولانه جانبازان برشمرد و از خانواده جانبازان نیز که در این راه صبورانه انجام وظیفه می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است، «نام‌آور ارباب» در خرداد ۱۳۶۸ بر اثر انفجار مین در منطقه دیوان‌دره کردستان از ناحیه پا، دست و سر و صورت مجروح و به مقام جانبازی نائل شد.

منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند