بادبادک های رقصان بر فراز آسمان گلبهار

بادبادک‌های رقصان بر فراز آسمان گلبهار

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه – نگار دائمی | این مسابقه با استقبال بیش از ۱۱۰ شرکت کننده در رشته‌های به پرواز درآوردن بادبادک دست ساز، به پرواز در آوردن کایت، نقاشی کودکان و پرتاب دارت همراه بود. گروه‌های سنی مختلف همچون خردسالان، کودکان، نوجوانان و همچنین بزرگسالان در این جشنواره شرکت داشتند.

در این مراسم مسئولینی از جمله آذریان، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان، صالح نژاد، دبیر هیئت ورزش‌های همگانی استان، گریوانی، رئیس شرکت عمران گلبهار، خالقی مقدم، رئیس نمایندگی ورزش و جوانان گلبهار و سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی گلبهار، حسین پور، نائب رئیس هیئت ورزش‌های همگانی گلبهار، سروری، معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و جمعی از اعضای شورای شهر در طی برگزاری جشنواره حضور داشتند.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در حاشیه این جشنواره گفت: هدف از برگزاری این برنامه‌ها ایجاد شور و نشاط و حضور خانواده‌ها در برنامه‌های خانوادگی و در نتیجه تقویت توسعه ورزش قهرمانی در کل استان می‌باشد. 

“صبح و نشاط” و “پرواز بادبادک‌ها”

همچنین رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان خراسان رضوی نیز با بیان اینکه شهر جدید گلبهار همیشه در مبحث ورزش‌های همگانی به خصوص برنامه “صبح و نشاط” و “پرواز بادبادک‌ها” رتبه برتر را در سطح استان داشته است، گفت: بزودی چهارمین دوره این جشنواره در گلبهار برگزار خواهد شد.

آذریان با توجه به شرایط ویژه کرونا افزود: برگزاری این جشنواره بر اساس مصوبه ستاد کرونای استان بوده و شرکت کنندگان پروتکل‌های بهداشتی از جمله ماسک زدن و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نمودند.

پیشرو در توسعه ورزش همگانی

در ادامه این برنامه دبیر هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی بیان نمود: این جشنواره به همت هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی، اداره ورزش و جوانان گلبهار و حمایت‌های همیشگی شرکت عمران شهر جدید گلبهار و همکاری شهرداری گلبهار برگزار شده است که خوشبختانه این همکاری گلبهار را به یکی از مناطق پیشرو در توسعه ورزش همگانی در استان تبدیل نموده است.

همچنین هومن گریوانی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار نیز ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ناجا، ضمن تشکر از حضور شرکت کنندگان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این جشنواره اظهار داشت: شرکت عمران شهر جدید گلبهار همانند شهروندان این شهر همیشه از برنامه‌های ورزشی، اجتماعی و فرهنگی استقبال نموده و با ایجاد فضاهای ورزشی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین برگزاری جشنواره‌های مختلف در شهر جدید گلبهار از جمله برگزاری همایش‌های پیاده روی، جشنواره‌های بادبادک و مسابقات بومی و محلی در سطح استان پیشرو بوده و خواهد بود.

مدت زمان این جشنواره یک ساعت بود و در پایان از مسئولین برگزارکننده تقدیر به عمل آمد. همچنین به سه نفر برتر در هر رشته به نفرات برتر هر رشته جوایز نقدی و نفیس اهدا گردید.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند