اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان گلبهار

کلام تازه | اولین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان گلبهار به منظور تسهیل و تسریع در اجرای پروژه میدان‌بار شرق کشور در اراضی ۱۴۰ هکتاری شهد ایران برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست مهدی دونده، سرپرست فرمانداری شهرستان و با حضور حجت الاسلام غلامی، امام جمعه گلبهار، مهدوی پور، رئیس دادگستری شهرستان، برزنونی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و جمعی از مدیران شهرستان پس از بازدید میدانی از محل برگزار گردید مقرر شد جهت تسریع در روند اخذ مجوزها، استعلامات و رفع مشکلات پیش‌روی اجرای پروژه همکاری و مساعدت حداکثری معمول گردد.

پروژه میدان‌بار شرق کشور با خرید اراضی ۱۴۰ هکتاری شهدایران توسط شرکت تعاونی تولیدی و توزیعی صنف بار فروشان نگین مشهد کلید خورد که با راه‌اندازی آن علاوه بر توزیع عمده، سورتینگ و بسته بندی میوه و محصولات زراعی و باغی، در صورت بهره‌برداری کامل برای ۱۲۰۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

گفتنی است اراضی مذکور با دارا بودن ۶۶ هکتار کاربری صنعتی و الباقی کاربری باغی، یک حلقه چاه آب ۴۵ لیتر بر ثانیه، برق و گاز صنعتی، تصفیه خانه‌ای مدرن و ۲۷ هزار مترمربع سوله، پتانسیل و ظرفیت بی‌بدیل را برای ایجاد مرکز تولیدی و صنعتی پیشرفته داراست.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند