انهدام باند سارقان حرفه‌ای منزل و باغ ویلا در گلبهار

کلام تازه | فرمانده انتظامی شهرستان چناران از متلاشی‌شدن باند حرفه‌ای سارقان منزل و باغ ویلا با بیش از ۴۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش کلام تازه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “قربانعلی حیدرپور” در تشریح این خبر، گفت: در پی اطلاع از فعالیت مجرمانه و مشکوک یک‌نفر مرد و خرید و فروش وسایل و ابزار کارکرده، تیم تجسس کلانتری ۱۳ گلبهار وارد عمل شد.

سرهنگ حیدرپور ادامه داد: با انجام تحقیقات میدانی و اطمینان از اعمال مجرمانه این فرد، با هماهنگی مقام قضایی وی بهمراه یک‌نفر از سارقان سابقه‌دار سطح حوزه در مخفی‌گاهش دستگیر شد.

وی افزود: در بازجویی از متهمان، محل اصلی دپوی اموال مسروقه در حوالی شهر گلبهار شناسایی و مورد بازرسی قرار گرفت که در نتیجه آن مقدار زیادی اموال مسروقه از جمله: یخچال، تلویزیون، پمپ آب، کف‌کش، ابزراآلات کشارزی و مکانیکی، پخش و باند، گوشی همراه، لوازم الکتریکی، الکترونیکی و آهن آلات و … کشف گردید.

سرهنگ حیدرپور تصریح کرد: در بازجویی‌های بعدی از متهمان دستگیر شده و در ادامه تحقیقات پلیس، ۴ سارق حرفه‌ای دیگر مرتبط با این پرونده نیز شناسایی و دستگیر و در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس، تاکنون به بیش از ۴۰ فقره سرقت منزل، باغ ویلا و اماکن خصوصی از حوزه گلبهار و گلمکان، اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به این‌که تحقیقات در زمینه کشف دیگر جرایم احتمالی از این باند تبهکار ادامه دارد خاطر نشان کرد: تحقیقات در خصوص کشف سایر اموال مسروقه و دیگر جرایم احتمالی آنان، ادامه دارد.

منبع
پایگاه خبری پلیس

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند