انقلاب عظیم مردمی

انقلاب اسلامی؛ حرکت عظیم مردمی

کلام تازه | رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: انقلاب بزرگ اسلامی ایران، حرکتی عظیم و مردمی در تمام تاریخ است. دهه مبارک فجر یاد‌آور این قیام و اراده ملتی است که توانستند نظام استبداد و ظلم را شکست داده و آزادی و عدالت را به منصه ظهور برسانند.

به گزارش کلام تازه، هومن گریوانی به مناسبت آغاز دهه فجر اعلام کرد: در آغاز ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی به میهن‌اسلامی می باشد، اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهل و دومین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، مردم و همه خدمتگزاران نظام تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

در متن پیام وی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است

انقلاب بزرگ اسلامی ایران، حرکتی عظیم و مردمی در تمام تاریخ است. دهه مبارک فجر یاد‌آور این قیام و اراده ملتی است که توانستند نظام استبداد و ظلم را شکست داده و آزادی و عدالت را به منصه ظهور برسانند، مردمی که همواره با افتخار به گذشته و‌ امید‌ به آینده و همچنین اتحاد و همدلی بدنبال پیشرفت و بهروزی کشور هستند.


دنبال کننده کلام تازه در اینستاگرام دنبال کنید


در آغاز ایام الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی به میهن‌اسلامی می باشد، اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهل و دومین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، مردم و همه خدمتگزاران نظام تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

منبع
روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند