افتتاح شرکت الیاف ارمغان خاوران

افتتاح ۴ پروژه با اعتبار بیش از ۷۷ میلیارد ریال در چناران

کلام تازه | در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، ۴ پروژه با اعتبار ۷۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با حضور مسئولین در شهرستان چناران، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش کلام تازه، هفتمین روز از دهه مبارک فجر مصادف بود با افتتاح پروژه‌های “مرکز واکسیناسیون دام‌پزشکی دکتر سروش تونی”، نخستین خانه مسافر”الماس”، روشنایی معابر فاز ۲ شهرک صنعتی چناران و واحد تولیدی الیاف ارمغان خاوران که با حضور فرماندار،امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان چناران رونمایی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

افتتاح درمانگاه و مرکز مایه کوبی در شهرستان چناران

افتتاح درمانگاه و مرکز مایه کوبی در شهرستان چناران

فرماندار شهرستان چناران در مراسم افتتاح “مرکز واکسیناسیون دام‌پزشکی دکتر سروش تونی” طی سخنانی گفت: با توجه به نیاز مبرم شهرستان، به مراکز مایه‌کوبی و درمان دام وطیور و با عنایت به جمعیت ۳۰۰ هزار راسی دام سبک و ۲۰ هزار راسی دام سنگین و وجود ۳۵ واحد فعال پرورش مرغ تخم‌گذار با ظرفیت کل ۱۱۲۲۰۵۸ قطعه و ۳۱ واحد فعال پرورش مرغ گوشتی با ظرفیت ۸۶۰۵۰۰ قطعه (که در حال حاضر ۸ واحد با ظرفیت ۲۲۷۵۰۰ قطعه فعال می باشد) و ۲ واحد فعال مرغداری پولت با ظرفیت ۷۰۰۵۵ قطعه در هر دوره، بر آن شدیم تا با افتتاح سومین مرکز مایه کوبی در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به دام‌داران منطقه، گامی مثبت برداریم.

حمید انصاری ادامه داد: با افتتاح این مرکز در چناران، بخش عمده‌ای از مشکلات دام‌داران و مرغ‌داران بخش‌های تابعه و روستاهای این شهرستان، در خصوص تامین واکسن‌های مورد نیاز دام و طیور و هم‌چنین واکسیناسیون مرتفع خواهد شد.


بیشتر بخوانید: بهره‌برداری از ۵ پروژه شهری با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در شهرستان چناران


گفتنی است این مرکز با سرمایه‌گذاری شخصی دکتر سروش تونی و با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان راه‌اندازی گردید که زمینه اشتعال ۶ نفر را به صورت مستقیم ۶ نفر فراهم نموده‌ است.

افتتاح نخستین خانه مسافر در شهرستان چناران

افتتاح نخستین خانه مسافر در شهرستان چناران

یکی دیگر از پروژه هایی که امروز صبح مورد بهره‌برداری قرار گرفت اولین خانه مسافر (الماس) چناران بود که این واحد اقامتی با سرمایه گذاری شخصی و با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان با هدف جذب گردش‌گران و ماندگاری مسافران در شهرستان، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

پروژه روشنایی معابر فاز ۲ شهرک صنعتی چناران افتتاح شد

پروژه روشنایی معابر فاز ۲ شهرک صنعتی چناران افتتاح شد

پروژه احداث و تکمیل روشنایی معابر فاز ۲ شهرک صنعتی چناران از دیگر پروژه‌های بود که با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال افتتاح و شروع به کار کرد.

افتتاح شرکت الیاف ارمغان خاوران

افتتاح شرکت الیاف ارمغان خاوران

آخرین پروژه‌ای که در هفتمین روز از دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گرفت واحد تولیدی الیاف ارمغان خاوران بود که با حضور حسین امامی، نماینده مردم شهرستان‌های چناران، گلبهار و بینالود در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان چناران، افتتاح شد.


کانال تلگرام کلام تازه را دنبال کنید


لازم بذکر است که واحد تولیدی الیاف ارمغان خاوران، “خط تولید کیسه پلی پروپیلن بافته شده ساده و الیاف” در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۹۰۰ و زیر بنای ۱۰۵۰ مترمربع با توان برق ۳۰ کیلو وات، ۹۰۰ متر مکعب آب مصرفی و ۷۵ هزار متر مکعب سوخت مصرفی (گاز طبیعی) در سال، در شهرک صنعتی چناران واقع شده است.

گفتنی است برای راه اندازی این واحد تولیدی، مبلغ ۴۶۲۰۱ میلیون ریال سرمایه گذاری شده است و این پروژه صنعتی توانسته زمینه اشتغال‌زایی برای ۲۷ نفر را فراهم نماید.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند