استقرار نمایندگی گمرک در قالب دفترتحویل پست در شهرک صنعتی چناران

کلام تازه | فرماندار چناران از امکان استقرار نمایندگی گمرک در قالب اداره پست در شهرک‌های صنعتی در صورت نیاز مدیران این منطقه خبر داد.

به گزارش کلام تازه، در نشست مشترک انصاری،فرماندار شهرستان چناران با موسوی مدیر کل پست استان در خصوص ارائه راهکار های لازم به منظور بهره مندی شهروندان چنارانی از خدمات پست، پیگیری مشکلات مبادلات مرسوله‌ای واحدهای تولیدی شهرک صنعتی و ایجاد یک دفتر تحویل در شهرک مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


بیشتر بخوانید: ۵۶۷ دستگاه خودروی متخلف در ورودی مشهد جریمه شدند


فرماندار چناران در گفتگو با کلام تازه گفت: با توجه به عدم وجود انگیزه در ریاست سابق اداره پست چناران، تغییر و جابجایی در ریاست به‌وجود امد که در همین مدت ۵ ماهه مدیر جدید اداره رتبه ۲۶ در استان را به ۱۱ ارتقا داده است.

حمید انصاری افزود: در جلسه مشترک فرمانداری چناران با اداره پست مرکزی مشهد، ارائه خدمات به شهرک‌های صنعتی، ایجاد مرکز در گلبهار از جمله خواسته‌های ما جهت رفاه بیشتر مردم بود.

انصاری اطلاع داد: اگر مدیران صنعت در زمینه صادرات کالاهای کم حجم و ارزشمند نیاز به گمرک داشته باشند، دنبال استقرار نمایندگی گمرک در قالب اداره پست در شهرک‌های صنعتی هستیم.


دنبال کننده کلام تازه در اینستاگرام باشید


فرماندار چناران توضیح داد: مهم‌ترین دلیل عدم خدمات رسانی مطلوب در چناران ترافیک بالای مرسولات بوده که با توجه به اشتراک اداره‌جات بین چناران و گلبهار متقاضی ایجاد مرکز پست در شهرستان گلبهار شدیم تا از بار ترافیکی اداره چناران کاسته و خدمات را بهبود ببخشیم.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند