از سرقت برگه تبلیغاتی تا متهمان پرونده سرقت تابلو

از سارقان برگه تبلیغاتی تا متهمان پرونده سرقت تابلو

کلام تازه | فرمانده انتظامی مشهد به تشریح طرح ضربتی مقابله با سرقت و دستگیری یک زن و۵ مرد جوان توسط کلانتری بانوان گلشهر پرداخت.

به گزارش کلام تازه، سرهنگ عباس صارمی ساداتی با اعلام این خبر گفت: تیم‌های تجسس کلانتری بانوان مشهد در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از سرقت‌های سریالی وسایل و قطعات خودرو دست یافتند و پس از هماهنگی با مقام قضایی زن جوانی که از متهمان پرونده بود را در خانه مسکونی اش دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از خانه مسکونی یک دستگاه رایانه خودرو یک عدد باطری و یک دستگاه گوشی تلفن همراه کشف شد.


بیشتر بخوانید: مشاهده پروانه کسب حق مشتری است


سرهنگ صارمی ساداتی خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری بانوان یکی دیگر از متهمان پرونده که مردی جوان و همدست متهم دستگیر شده بود را نیز مقابل خانه این زن دستگیر کردند.

دستگیری همدست بانوی سارق

این مقام انتظامی افزود: تیم تجسس کلانتری بانوان در ادامه تحقیقات ضربتی خود یکی دیگر از متهمان که مردی جوان و دارای ۵ فقره سابقه کیفری است را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: با شناسایی مالخر اموال مسروقه، خانه این متهم نیز در محدوده خواجه ربیع مشهد پس از هماهنگی با مقام قضایی مورد بازرسی قرار گرفت.

وی گفت: پلیس، خانمی که در خانه حضور داشت را به کلانتری انتقال داد و در بازرسی از محل یک کارتن برگه‌های تبلیغاتی مربوط به یک شرکت کشف شد که در تماس با مدیر این شرکت، ماموران انتطامی دریافتند متهمان با تخریب شیشه دفتر شرکت یک دستگاه لپ تاپ و کارتن را به تصور این که کالای با ارزشی داخل ان است به سرقت برده‌اند.

وی گفت: مقادیری فاکتور نیز در محل کشف و مشخص شد متهمان این فاکتورها و دیگر وسایل را از صندوق عقب یک خودرو به سرقت برده‌اند.


کانال خبری کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


سرهنگ صارمی ساداتی گفت: بررسی‌های بعدی ماموران کلانتری بانوان دریافتند ردپای این متهمان در پرونده سرقت یک دستگاه خاور از منطقه سیدی که پس از۴ روز این خودرو اوراق شده کشف می شود تحقیقات پلیس را وارد مرحله دیگری کرده است.

متهمان پرونده سرقت تابلوراه‌ها در چنگ قانون

فرمانده انتظامی مشهد در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات ضربتی تیم‌های تجسس کلانتری گلشهر در اجرای این طرح پرداخت و گفت:ماموران انتظامی به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به دستگیری ۲برادر و یک مرد جوان دیگر در پی گیری سرقت های سریالی شد.

وی اظهار داشت:از این متهمان مقادیری صفحه‌های آهنی بزرگ، آهن آلات و پایه‌های فلزی مربوط به تابلوهای هشداردهنده جاده‌ای کشف شد و تحقیقات از این ۳متهم با دستورات تخصصی مقام قضایی و پی گیری نماینده اداره راه و شهرسازی ادامه دارد.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند