اجرای طرح منع آمد و شد در جاده‌های خراسان رضوی آغاز شد

اجرای طرح منع آمد و شد در جاده‌های خراسان رضوی آغاز شد

پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌ رضوی گفت: با توجه به قرمز  بودن بیش از ۶۵ درصد شهرهای استان از نظر شیوع ویروس کرونا ، طرح منع ورود خودروهای غیر بومی در همه شهرهای استان اجرا می‌شود.

سرهنگ هادی امیدوار افزود: نیروهای پلیس‌ راه  با هدف جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی و ترددهای غیرضروری در هفت مسیر ورودی به مشهد مستقر می‌شوند.

وی گفت : در این طرح شهرهای مشهد و طرقبه شاندیز ، مشهد و چناران گلبهار در یک قالب دیده شده‌ و کنترل خودروها پس از چناران اعمال می‌شود.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌ رضوی تصریح کرد: برای جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به شهرها ، سامانه نظارت جاده ای نیز فعال می شود و اعمال قانون با جدیت اعمال خواهد شد.

سرهنگ امیدوار افزود: اعمال قانون برای خودروهای غیربومی در شهرهای دارای وضعیت قرمز جریمه ۱۰ میلیون ریالی و در سایر شهرها جریمه پنج میلیون ریالی است.

وی در باره تردد خودروهای خدماتی و کادر درمان نیز بیان کرد: برای خودروهایی که تردد آنها به سایر شهرها ضروری است، نظیر کادر درمان، خودروهای امدادی و امثال آن مجوز تردد توسط پلیس‌راه صادر می‌شود.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند