ابلاغ نحوه حضور کارکنان ادارات در هفته چهارم آذرماه

کلام تازه | معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان‌رضوی، نحوه حضور کارکنان ادارات در هفته چهارم آذرماه در شرایط کرونایی را ابلاغ کرد.

به گزارش کلام تازه به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان‌رضوی، کوکب موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان‌رضوی، استناد به ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، مکاتبه‌ای با اعضای شورای اداری استان انجام داد.

در بخشی از این مکاتبه چنین آمده است: “با عنایت به آخرین گزارشات اخذ شده از سامانه ماسک، استان خراسان‌رضوی از وضعیت هشدار قرمز، خارج و در وضعیت نارنجی و در برخی مناطق در وضعیت هشدار زرد قرار گرفته است.

لذا ضمن تاکید بر مراجعه به سامانه مذکور و شناسایی وضعیت هشدار هر منطقه، دستور لازم جهت اعمال محدودیت‌ها و نحوه حضور کارمندان از روز جاری، شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ لغایت پایان هفته، برابر بخشنامه شماره ۳۷۷۵۷۵ مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ سازمان اداری و استخدامی کشور صادرگردد.”

گفتنی است ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور و نیز مکاتبه مذکور، در قسمت “بخشنامه‌ها و مصوبات” پرتال معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان‌رضوی در دسترس قرار داده شده است.

منبع
اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند