در هیچ یک از پایه‌های تحصیلی جز پایه دوازدهم و نهم برگزاری آزمون حضوری نداریم

کلام تازه | مدیر آموزش و پرورش چناران گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی و استانی در هیچ یک از پایه‌های تحصیلی جز پایه دوازدهم و نهم که فارغ التحصیل دی ماه هستند مجوزی برای برگزاری آزمون حضوری نداریم.

به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش چناران، علی شمشادی در جلسه شورای دبیران دبیرستان دخترانه طالقانی، ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: با توجه به مصوبات ستاد ملی و استانی در هیچ‌یک از پایه‌های تحصیلی جز پایه دوازدهم و نهم که فارغ‌التحصیل دی‌ماه هستند مجوزی برای برگزاری آزمون حضوری نداریم.

شمشادی خاطر نشان کرد: ارزش‌یابی به منظور تثبیت داده‌ها و محتوای آموزشی است استفاده از نتایج آن در بهبود فرآیند یاددهی و یادگیری کمک کرده و بررسی نتایج ارزش‌یابی برای اصلاح برنامه‌ها و روش‌ها ضرورت است.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی، برگزاری آزمون‌های مجازی در بستر شبکه آموزشی، تهیه پوشه کار و بررسی تکالیف درسی توسط دانش‌آموزان از اهمیت ویژه‌ای در نمره پایانی دانش‌آموزان برخوردار است.

مدیر آموزش و پرورش چناران عنوان کرد: باید بسیار تلاش نماییم شیوع ویروس کرونا باعث توقف فرایند آموزش حتی یک دانش‌آموز نشود.

در ادامه معاون آموزشی آموزش و پرورش چناران بیان کرد: صرفا آموزش دروس به دانش‌آموزان کافی نیست، تربیت اخلاقی اعتقادی سیاسی اجتماعی را همانند گذشته باید در دستور کار خود قرار دهیم.

محمدی در ادامه افزود: هنگام ارزش‌یابی، به تفاوت‌های‌فردی دانش‌آموزان اهتمام ویژه‌ای بورزید.

وی خاطر نشان کرد: معلمان باید به نقش خودآگاهی کامل داشته باشند چرا که به عنوان الگو اصلی برای دانش‌آموزان تلقی می‌شوند.

گفتنی در پایان این جلسه دبیران نقطه نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون موارد آموزشی و پرورشی بیان کردند.

منبع
روابط عمومی آموزش و پرورش چناران

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند