اخذ موافقت اختصاص یک دستگاه “سی‌تی‌اسکن”، برای بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) چناران/ ارتقاء تخت‌های بیمارستان گلبهار از ۶۴ به ۱۲۰ تخت‌

کلام تازه | معاون درمانِ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اختصاصِ یک‌دستگاه «سی‌تی‌اسکن» برای بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) چناران و ارتقاء تخت‌های بیمارستان گلبهار از ۶۴ تخت به ۱۲۰ تخت‌ موافقت کرد.

به گزارش کلام تازه، روز گذشته، حسین امامی، نماینده مردم شهرستان‌های چناران، گلبهار و بینالود به همراه دکتر مظفری، رئیس شبکه بهداشت شهرستان چناران با دکتر جان‌بابایی، معاون درمانِ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در ساختمان وزارت بهداشت برگزار شد پس از بحث و تبادل‌نظر در خصوص مشکلات حوزه بهداشت، درمان و سلامت شهرستان‌های چناران، گلبهار و بینالود، با اختصاص یک‌دستگاه «سی‌تی‌اسکن» به بیمارستان ثامن‌الائمه (ع) چناران موافقت شد.

ارتقای تخت‌های بیمارستانی

در این دیدار، هم چنین بر تسریع در عملیات اجرایی ساخت بیمارستان گلبهار و ارتقای تخت‌های بیمارستانی آن، از ۶۴ تخت به ۱۲٠ تخت، تاکید شد که معاون درمانِ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قول تحقق این خواسته را با توجه به مساعدت‌های آستان‌قدس‌رضوی داد.


بیشتر بخوانید: افتتاح ۴ پروژه با اعتبار بیش از ۷۷ میلیارد ریال در چناران


از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار، از سوی حسین امامی، لزوم اختصاص تجهیزات مورد نیاز شبکه بهداشت و درمانِ شهرهای طرقبه و شاندیز بود که دکتر جان‌بابایی، معاون درمانِ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به رفع کمبودها و اختصاص تجهیزات مورد نیاز قول مساعد داد.

در پایان این دیدار، نماینده مردم چناران، گلبهار و بینالود طی دعوتی از معاون درمانِ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست تا در اسفند ماه سال‌جاری، با حضور در حوزه انتخابیه، از نزدیک با مشکلات مرتبط با بهداشت و درمان این منطقه آشنا و نسبت به رفع آن اقدام نماید.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند