پایان داوری المان هاس شهری

پایان داوری مسابقه طراحی المان و میدان مرکزی شهر جدید گلبهار

کلام تازه | مرحله دوم و پایانی داوری مسابقه طراحی المان و میدان مرکزی شهر جدید گلبهارکه براساس دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت راه و شهرسازی و پس از ثبت در دبیرخانه دائمی مسابقات در وزارتخانه مذکور، برگزار شد.

به گزارش کلام تازه، مریم شاهین‌فرعضوهیات مدیره شرکت عمران گلبهار گفت: شرکت عمران شهر جدید گلبهار به منظور بهبود سیمای بصری و ارتقاء خوانایی در محدوده توسعه این شهر در خصوص طراحی منظر و المان میدان اصلی شهر، با دعوت از تمام هنرمندان، معماران، مهندسان و طراحان حقیقی و حقوقی کشور اقدام به برگزاری مسابقه نمود.

وی افزود: در مرحله اول این مسابقه تعداد ۲۴ طرح از ۲۴ هنرمند به دبیرخانه مسابقه ارسال شد و سپس از بین آنها ۵ طرح برگزیده به انتخاب هیات داوران (اساتید مطرح دانشگاههای کشور) به مرحله دوم راه یافتند.


بیشتر بخوانید:برگزاری جلسه مشترک شرکت آب و فاضلاب خراسان‌رضوی و شرکت عمران گلبهار


عضوهیات مدیره شرکت عمران گلبهاردر پایان اظهار داشت: در مرحله دوم داوری که با حضور اعضای هیات مدیره شرکت عمران گلبهار و هیات داوران در محل این شرکت برگزار شد، پس از بررسی کارشناسانه ی طرحها و مستندات ارائه شده از سوی منتخبین مرحله اول، هیات داوران با صدور بیانیه ای از بین پنج طرح حاضر، سه طرح را بعنوان رتبه های اول تا سوم برگزیدند.

گفتنی است اعلام نتایج و سایر اقدامات مقتضی، طبق برنامه زمانبندی مسابقه متعاقبا انجام خواهد گردید.

منبع
روابط عمومی شرکت عمران گلبهار

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند