۰۲ / ۰۲ / ۱۴۰۰
هرچه دانش‌آموزان "بازمانده از تحصیل" در جامعه کمتر باشد به مدینه فاضله نزدیک‌تر خواهیم شد

هرچه دانش‌آموزان “بازمانده از تحصیل” در جامعه کمتر باشند به مدینه فاضله نزدیک‌تر خواهیم شد

کلام تازه | رئیس آموزش و پرورش چناران گفت: هرچه دانش‌آموزان “بازمانده از تحصیل” در یک جامعه کمتر باشد بطور قطع به مدینه فاضله نزدیک‌تر خواهیم شد و این مسیر محقق نخواهد شد مگر با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان.

علی شمشادی، در دهمین جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش شهرستان چناران که صبح امروز با حضور حجت الاسلام تاجی، امام جمعه، مه آبادی، معاون فرماندار و شمشادی دبیر شورای آموزش و پرورش و دیگر اعضای این شورا، در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش چناران برگزار شد گفت: دستگاه تعلیم و تربیت چناران، برای جلوگیری از دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل تلاش مضاعف و همت حداکثری را سرلوحه برنامه‌های کاری خویش قرار داده است.

شمشادی افزود: هرچه دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در یک جامعه کمتر باشد بطور قطع به مدینه فاضله نزدیک‌تر خواهیم شد و این مسیر تحقق پیدا نخواهد کرد مگر با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان.

وی ادامه داد: شورای آموزش و پرورش در نگاه رهبری، جایگاه ویژه‌ای دارد به گونه‌ای که رهبر انقلاب فرمودند: شوراهای آموزش و پرورش، تبلور اراده مردم و نظارت همگانی بر تعلیم تربیت است و این نشان از اهمیت این شورا است.

امام جمعه چناران نیز در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری پیش‌رو بیان کرد: از دستگاه تعلیم و تربیت خواستاریم تا سیره نبوی و راه معصومین بزرگوارمان را با اهتمام بیشتری به دانش آموزان، آموزش دهند.


کلام تازه را در تلگرام دنبال کنید


حجت الاسلام تاجی در ادامه افزود: از اولیای عزیزی که به امر تعلیم و تربیت فرزندان‌شان اهمیت قائل می‌شوند تشکر می‌نماییم و تقاضا داریم که مراقبت از فرزندان در فضای مجازی را جدی بگیرند.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری چناران از دیگر سخنرانان این جلسه بود که ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌دریغ و مستمر جامعه فرهنگیان شهرستان خاطر نشان کرد: باید تمام تلاش خود را در جهت کاهش دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل شهری و روستایی به کار ببریم.

مه آبادی در ادامه افزود: تمام دستگاه‌های فرهنگی می‌توانند در زمینه کاهش تعداد دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل نقش بسزایی ایفا نمایند.

معاون فرماندار چناران در پایان خاطر نشان کرد: مدارس سطح شهرستان بایستی در مقابل خرده سرقت‌ها ایمن‌سازی شود و مدیران ما زمینه را برای کاهش جرائم کمتر نمایند.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند