شماره نوروزی ماهنامه کلام تازه منتشر شد

02:15۰

کلام تازه | سردبیر ماهنامه کلام تازه، از انتشار شماره نوروزی ماهنامه کلام تازه با محوریت تحلیل وضعیت کنونی کشور و بررسی چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی ایران در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

حمید رضا جعفری گفت: در شماره فروردین ماه این نشریه که با عنوان شماره ویژه نوروز ۱۴۰۰ منتشر شد، تلاش شده است تا طی گفتگو با شخصیت‌های برجسته کشور در حوزه‌های مختلف، تحلیل جامعی از چرایی مشکلات فعلی و راه‌های برون رفت از این شرایط با توجه به فرصت‌های آینده به خصوص رویدادهای قابل پیش‌بینی سال ۱۴۰۰ پیش چشم مخاطبان قرار گیرد.

جعفری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه اظهار داشت: اهمیت مشارکت حداکثری مورد تاکید مقام معظم رهبری، ما را بر آن داشت تا دیدگاه های سلایق و جریانات مختلف سیاسی را در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، به صورت متمرکز در اختیار مردم عزیزمان قرار دهیم تا نسبت به آگاهی بخشی عمومی برای شکل گیری انتخاباتی با حضور گسترده مردم و انتخابی درست، به وظیفه خطیر خود به عنوان یک رسانه مستقل عمل کرده باشیم.

وی در پایان افزود: از آنجایی که دفتر نشریه کلام تازه در شهرستان گلبهار خراسان رضوی واقع شده است بررسی دغدغه‌ها و همچنین معرفی ظرفیت‌های ارزشمند شهرستان‌های چناران و گلبهار در گفتگو با مسئولان و چهرهای تاثیرگذار این منطقه از دیگر اهداف انتشار شماره نوروز ۱۴۰۰ بود که امیدواریم رضایت خاطر مخاطبان را فراهم آورده باشد.

لازم بذکر است که نسخه الکترونیکی این مجله که در ۹۲ صفحه تمام رنگی منتشر شده‌است را می‌توانید از پایگاه خبری کلام تازه به نشانی www.kalametazenews.ir دریافت نمایید.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند