سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف کم خواهد شد

سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف گلبهار کم خواهد شد

کلام تازه | بخشدار گلبهار گفت: با نانوایی‌های متخلف در شهر گلبهار برخورد و از سهمیه آرد آنان کم خواهد شد و تکرار مجدد تخلف؛ منجر به پلمپ نانوایی متخلف خواهد شد.

امیر سلطانی، در حاشیه یکی دیگر از بازدیدهای سر زده از نانوایی‌های گلبهار به کلام تازه گفت: با هدف رفع مشکلات به وجود آمده در خصوص کمبود آرد و ایجاد صف در نانوایی‌های گلبهار، از اداره صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه نانوایان و شبکه بهداشت و درمان درخواست کردیم تا برای چندمین بار، بازدیدی سرزده از نانوایی‌ها صورت بپذیرد تا با رصد دقیق و نزدیک نانوایی‌های سطح شهر، بتوانیم گامی موثر در جهت رفع مشکلات مردم برداریم.

سهمیه آرد بیشتر برای نانوایی‌ها

سلطانی، ضمن تشکر و قدردانی از فرماندار شهرستان چناران، اداره صنعت، معدن و تجارت، اتحادیه نانوایان و همچنین اداره قله و شبکه بهداشت و درمان تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که انجام دادیم توانستیم برای حل مشکلات شهروندان، سهمیه آرد بیشتری، برای گلبهار دریافت کنیم و در حال حاضر این سهمیه به نانوایی‌ها تعلق گرفته است.

تشویق به ارائه نان با کیفیت

وی با بیان اینکه امیدواریم این بازدیدهای سرزده منجر به رفع مشکلات مردم در خصوص تهیه نان شود خاطر نشان کرد: ان‌شالله با این بازدیدها بتوانیم ضمن شناسایی و برخورد با متخلفین و کم فروشان احتمالی (چه از نظر قیمت و چه از نظر وزن) آن‌دسته از نانوایانی را که سعی بر رفع نیاز شهروندان از جهت تهیه نان مرغوب و با کیفیت دارند را نیز مورد حمایت و تشویق قرار دهیم.

پلمپ در صورت تکرار تخلف

بخشدار گلبهار در ادامه افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط نانوایان، با آن‌دسته از نانوایی‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد خواهیم کرد و از سهمیه آرد این نانوایی‌ها کم خواهد شد و در صورت تکرار تخلف، نسبت به پلمپ مغازه متخلف توسط اداره صمت و اتحادیه نانوایان اقدام خواهد شد.


بیشتر بخوانید: کرونا در صف نان!


سلطانی در خصوص نانوایی هایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند نیز گفت: آن‌دسته از نانوایی‌هایی که در نحوه پخت و عرضه نان مرغوب و با کیفیت به مردم، کاهش تردد در صف و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدامات موثری را انجام دهند با افزایش سهمیه آرد، مورد تشویق قرار خواهند گرفت.


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند