استقرار ادارات در شهرستان گلبهار، مساعدت مسئولین استانی را می‌طلبد

کلام تازه | رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار گفت: یکی از اولویت‌های مهم که می‌تواند زمینه خدمات مطلوب‎‌تر را برای مردم شهرستان رقم بزند استقرار و استقلال ادارات است که این مهم مساعدت مسئولین استانی را می‌طلبد.

حسین بابایی در گفتگوی اختصاصی با کلام تازه، ضمن تبریک خجسته سال‌روز میلاد بانوی فاضل، شجاع و با کرامت کربلا، حضرت زینب (س) به مردم شریف و متدین شهرستان گلبهار افزود: در فرخنده روز گرامی‌داشت مقام پرستار، یاد همه پرستاران صحنه جهاد و نبرد را گرامی می‌دارم و به همه پرستاران عزیز میهن اسلامی بخصوص پرستاران شهرستان گلبهار تبریک و شاد باش عرض می‌کنم و قدردان زحمات خالصانه این خوبان هستم.

با کمتر شدن تجمعات و دورهمی‌های خانوادگی بر کرونا غلبه خواهیم کرد

بابایی ضمن توصیه به مردم مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجتناب از هرگونه تجمعی خاطرنشان کرد: ما ایرانیان دارای تمدن چندین هزار ساله هستیم، آئین‌های ملی و مذهبی، برای مردم ایران دارای ارزش و اهمیت بسیاری است. اما اکنون بخاطر شیوع ویروس منحوس کرونا، شرایط طور دیگری است. شاید خطرناک‌تر از یک جنگ تمام عیار، امروز باید علاوه بر حفظ وحدت و هم‌

دلی، باید حافظ سلامتی دیگران هم باشیم و این امر میسر نخواهد شد مگر در سایه کم‌تر شدن تجمعات و دورهمی‌های خانوادگی و رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی. لذا از مردم فهیم شهرستان گلبهار انتظار داریم به توصیه‌های ستاد کرونا توجه و نسبت به عمل کردن توصیه‌ها اهتمام بیشتری داشته باشند.


این گفتگو در پانزدهمین شماره ماهنامه کلام تازه به چاپ رسیده است.
برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نسخه الکترونیکی پانزدهمین چاپ ماهنامه کلام تازه


نتیجه‌ی وحدت و همدلی بین مسئولان شهرستان، ارتقا گلبهار بود

رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار ارتقا گلبهار به شهرستان را نتیجه پیگیری‌های مجددانه نماینده حوزه انتخابیه شهرستان‌های چناران، گلبهار و بینالود دانست و گفت: مسلما اگر وحدت و همدلی بین تمامی مسئولان شهرستان در خصوص این مهم نبود هم‌اکنون شاهد ارتقا گلبهار نبودیم و مردم این شهر نیز از مزایای آن بهره‌مند و متنفع نمی‌شدند که از خداوند متعال برای همه کسانی ‌که خالصانه در این راه تلاش کردند طلب خیر دارم.

حسین بابایی ادامه داد: از استاندار محترم، جناب مهندس معتمدیان و همکاران‌شان در استانداری خراسان‌رضوی که توجه ویژه‌ای به این شهرستان داشتند و در اولین و تاثیرگذارترین اقدام عملی، سرپرست فرمانداری گلبهار را به‌عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان و در راستای مدیریت و برنامه‌ریزی بهتر و سریع‌تر امور، با انتصاب فردی شایسته رقم زدند تقدیر و تشکر می‌نمایم.
بابایی ادامه داد: خداوند را شاکریم که آرزوی دیرینه مردم گلبهار محقق شد. امیدورام با توجه به ظرفیت‌های بالقوه‌ای که در زمینه‎‌‌های مختلف در این شهرستان وجود دارد و با همت مسئولین و مشارکت مردم شاهد رشد، بالندگی و آبادانی روزافزون گلبهار باشیم.

استقرار ادارات در شهرستان گلبهار، مساعدت مسئولین استانی را می‌طلبد

رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار یکی از اولویت‌های مهم که می‌تواند زمینه خدمات مطلوب‎‌تر را برای مردم شهرستان رقم بزند استقرار و استقلال ادارات دانست و گفت: استقرار ادارات در این شهرستان، تلاش و مساعدت مضاعف مسئولین محترم استانی را می‌طلبد. خوش‌بختانه قبل ازاین ارتقا و در سنوات گذشته با پیگیری و همت مسئولان شهرستان، تعدادی از ادارت بصورت نمایندگی مستقر و مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.

بابایی در خاتمه افزود: بنظر می‌رسد با توجه به وابستگی گلبهار به مرکز شهرستان و عدم استقلال در تصمیم‌گیری، انتظارات مردم گلبهار بطور کامل برآورده نمی‌شود و از آن‌جا که بیشترین چالش‌ها در حوزه ادارات صنعت معدن، مخابرات، شبکه بهداشت، فرماندهی انتظامی و جهاد کشاورزی می‌باشد به عنوان نماینده مردم در شورای اسلامی این شهر، پیگیری جدی‌تر مسئولین در استقرار هرچه سریع‌تر ادارات به‌منظور رفع مشکلات مردم را از مسئولان ذیربط خواستارم.

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند