آیین تکریم مقام والای پرستاران برگزار شد / اهدای جوایز برندگان مسابقه «یلدای همدلی»

کلام تازه | آیین قدردانی از مقام ارزنده پرستاران شهرستان‌های چناران و گلبهار با حضور حمیدانصاری؛ فرماندار شهرستان چناران، مهدی‌دونده؛ سرپرست فرمانداری گلبهار، دکتر مظفری؛ رئیس شبکه بهداشت و درمان، امیریکتا؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چناران، در محل دفتر نشریه کلام تازه برگزار شد.

در این مراسم از برگزیدگان بهترین دل‌نوشته برای پرستاران و کادر درمان که تحت عنوان مسابقه “یلدای همدلی” برگزار شده بود، با اهدای جوایز نقدی و فرهنگی تقدیر به عمل آمد و تمامی دل‌نوشته‌های مردمی در قالب ۳ تابلوی نفیس به کادر درمان شهرستان‌های چناران و گلبهار اهدا شد.

لازم به ذکر است، هم‌زمان با روز پرستار و شب یلدا، نشریه کلام تازه طی فراخوانی در صفحه اینستاگرام خود اقدام به برگزاری مسابقه “یلدای همدلی” با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چناران و شرکت هوشمند گستر گلبهار نمود. در این مسابقه کاربران صفحه اینستاگرام کلام تازه اقدام به ارسال دل‌نوشته‌های خود در جهت قدردانی از کادر درمان نمودند که نهایتا پس از نظرسنجی مردمی، ۷ دل‌نوشته برگزیده شدند که در مراسم امروز از آن‌ها تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است اسامی برندگان مسابقه هم‌دلی به شرح ذیل می‌باشد: اسما یعقوب‌زاده (نفر اول اهدای ۳۰۰ هزار تومان کارت هدیه، یک بسته فرهنگی و اشتراک یک‌سال نشریه کلام تازه)، نفردوم فاطمه رفیعی فنود (اهدای ۲۰۰ هزار تومان کارت هدیه یک بسته فرهنگی و اشتراک شش ماه، نشریه کلام تازه)،نفرات سوم تا هفتم (اهدای ۱۰۰ هزار تومان کارت هدیه یک بسته فرهنگی و اشتراک شش ماه، نشریه کلام تازه) صغری باقری کاش نفر سوم، فاطمه امیری نفر چهارم، مائده غلامپور نفر پنجم، علی رمضان‌پور نفر ششم، انیس اسکندری نفر هفتم

منبع
کلام تازه

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند